22 בפברואר 2023

קול קורא: פיתוח סדרות מתוסרטות עם אימפקט חברתי ופוליטי | Ystudios

עד 15/3 | קול קורא לפיתוח של סדרות מתוסרטות עם אימפקט חברתי ופוליטי מאת Ystudios

Ystudios הוקם על ידי איציק יהב, בן הזוג והסוכן/ מנהל של יובל נח הררי במטרה להשקיע בפיתוח של סדרות טלוויזיה עלילתיות עם אימפקט חברתי ופוליטי, מתוך מטרה למכור את הפיתוחים בהמשך לגופי שידור גלובלייים.

הסטודיו מזמין יוצרות ויוצרים להגיש הצעות לסדרות מתוסרטות שיביאו לידי ביטוי את ערכי הסטודיו, שפועל בתחום האימפקט החברתי והפוליטי בסוגיות גלובליות כמו טכנולוגיות משבשות, משבר האקלים, אתגרי הדמוקרטיה ועליית הפופוליזם. לצד זאת, נבקש לקבל לידינו תסריטים שמציבים במרכזם גיבורים וגיבורות ייחודיים המתמודדים עם אתגרים כגון גזענות ואי שוויון מגדרי, פירוק של מחשבה שמרנית, פטריארכלית, מיזוגינית ומאבקו של הפרט מול הסמכות והשררה. אומץ, קריאה לפעולה ואחריות הם הערכים שבחרנו לשים בליבו של הקול הקורא הזה. היצירות הנבחרות יזכו למימון וליווי מקצועי, ולחשיפה לשוק הבינ״ל.

על הכותבים-ות להיות בעל ניסיון מעשי בכתיבה לטלוויזיה/קולנוע/מחזאות/ספרות. אין להגיש יותר משתי הצעות מטעמו של מגיש-ה אחד.

מועד אחרון להגשה: 15/3/2023

לאחר תום מועד ההגשה, ההצעות יעברו לבחינה של צוות מקצועי מטעם הסטודיו ולאחר כחודש ייבחרו הפרויקטים שיזכו לתקציבי פיתוח. בתום תהליך הפיתוח, שיימשך מספר חודשים, הסטודיו יבקש לקדם את הפרויקטים הנבחרים למכירה בשוק הבינלאומי. אנחנו מאמינים שסיפורים שנוצרים כאן יכולים לדבר לכל אדם בעולם אך פרויקטים בעלי אפיל בינלאומי, יזכו לתיעדוף.

לכל הפרטים ולהגשה