13 בינואר 2022

קול קורא: מסלול ״קצרים״: פיתוח, הפקה, השלמה ו״קצר על הדרך״ | קרן גשר 2022

עד 14/2 | קרן גשר מזמינה יוצרים-ות להגיש הצעות לסרטים קצרים (5-15 דק׳), להגשה במסלולים: פיתוח, הפקה והשלמת הפקה. כמו כן, הקרן מזמינה יוצרים-ות להגיש הצעות למיזם ״קצר על הדרך״ בנושא: הזדמנות.

קרן גשר מזמינה יוצרים-ות להגיש הצעות לסרטים קצרים במסלול הקצרים. ניתן להגיש סרטים קצרים, במסלולים: פיתוח, הפקה, השלמת הפקה ו״קצר על הדרך״.

שימו לב: בשונה משנים קודמות, השנה לראשונה לא ניתן להגיש פרויקט ליותר ממסלול אחד במסגרת מסלול ״קצרים״ (כלומר, ניתן להגיש למסלול פיתוח, או למסלול הפקה, או למסלול השלמה, או למסלול ״קצר על הדרך״). במקרה של ריבוי הגשות- ההגשה תיפסל.

מועד אחרון להגשה (בכלל המסלולים): 14/2/22 בשעה 12:00.

*הצעות שיוגשו לאחר השעה 12:00 לא ייבחנו. כמו כן, ההגשה אינה מיועדת לסרטי גמר.

שאלות והבהרות ניתן להפנות למייל: shortsontheway@gmail.com

מסלול ״קצר על הדרך״ –
קרן גשר והפסטיבל הבינ״ל לסרטי סטודנטיות-ים מזמינים יוצרי-ות קולנוע להגיש הצעות לפיתוח והפקת סרטים עלילתיים קצרים, באורך 5 עד 15 דקות, בנושא: הזדמנות. מתוך כלל ההצעות שיוגשו, ייבחרו חמישה תסריטים שיזכו את יוצריהם במענקי פיתוח בסך 4,000 ₪ כל אחד ובליווי של עורך-ת תסריט. התסריטים שיפותחו יוצגו בפני צוות שיפוט באירוע פרזנטציה שיתקיים במסגרת הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטיות וסטודנטים, שיתקיים ביוני 2022 והפרויקטים שייבחרו יזכו את יוצריהם במענקי הפקה בסך של 140,000₪ כ”ל אחד/אחת. הקרנת הסרטים תתקיים שנה לאחר מכן, בהקרנת טרום בכורה, בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטיות וסטודנטים ביוני 2023.

הִזְדַּמְּנוּת: המושג “הזדמנות” כמקור השראה לכמיהה אליו או ככזה שצץ בחיינו ומאפשר להשיג ולממש רצון ואפילו חלום. מושגים כמו “הזדמנות שנייה או אחרונה”, “לקפוץ על ההזדמנות”, “שוויון הזדמנויות” או “חלון הזדמנויות”, הפכו למטבעות לשון וכל אלו מהווים פתח למגוון דרמות וסיפורים שיש בצידן גם ערך חברתי. הגיע הזמן לתת הזדמנות להזדמנות!

לכל הפרטים באתר הקרן