8 באוקטובר 2020

קול קורא: פרויקטים ישראלים לפורום הקופרודקציות | פסטיבל טרייסטה

עד 31/10 | פסטיבל טרייסטה (איטליה) מזמין יוצרים-ות ישראלים-ות לשלוח פרויקטים להשתתפות בפורום הקופרודקציות WEMW שיתקיים בפסטיבל בינואר, במסגרת פרויקט פוקוס ישראל-איטליה, בשותפות עם קרן רבינוביץ׳.

פרוייקט הקולנוע הישראלי של קרן רבינוביץ ו(WEMW (When East Meets West מבשרים על פוקוס ישראל – איטליה, שיתקיים השנה לראשונה בפסטיבל טרייסטה האיטלקי (24-28 בינואר 2021). יוצרים-ות ישראלים-ות מוזמנים-ות לשלוח הצעות לסרטים עלילתיים או דוקומנטרים באורך מלא עם פוטנציאל בינלאומי ובשלבי פיתוח, להשתתף בפורום הקופרודקציות. ישנה עדיפות לפרויקטים שברשותם לפחות 10% מהתקציב.

פורום הקופרודוקציות WEME, מארח כל שנה למעלה מ-600 מפיקים, מקבלי החלטות ואנשי קולנוע מ- 30 מדינות באירופה במטרה לסייע ולאתר הזדמנויות לשיתופי פעולה, קופרודוקציות, מימון והפצה. לב הפעילות הוא מפגש בין שתי מדינות, מזרח ומערב, מתוך מטרה לזהות ולהעצים את האופציות הגלומות בחיבור ביניהן. השנה בהמשך לפעילות הקרן ביצירת קשרים ושיתופי הפעולה בין ישראל לאיטליה הוחלט על פוקוס בין שתי התעשיות.

פורום הקופרודוקציות ב-WEMW מתוכנן להתקיים השנה כרגיל עם מוזמנים ואורחים בטרייסטה, ובמקביל, יתקיימו גם אירועי און ליין. הפסטיבל מתכנן, לרגל הפוקוס המיוחד והראשון על ישראל, להטיס ולארח בטרייסטה את היוצרים-ות הישראלים שסרטיהם ייבחרו להשתתף. במידה ולא יחזרו הטיסות ומשלחת היוצרים-ות לא יוכלו להשתתף פיזית, האירועים והמפגשים ייערכו וירטואלית.

הקטגוריות להן ניתן לשלוח פרוייקטים הם:

WEMW Co-Production Forum
20 פרוייקטים בעלי פוטנציאל הפקה בינלאומי מכל העולם, כולל ישראל, יבחרו לפורום.

FIRST CUT LAB
הסדנה היחידה באירופה המייעצת בשלב העריכה הסופי, 3 הפרוייקטים מהעולם שיבחרו ייהנו מיעוץ מותאם אישית על ידי פאנל של יועצים בינלאומיים.

Cold Open
סדנה למפיקים-ות המעוניינים להפיק גם סדרות טלוויזיה. 8 מפיקים-ות מאירופה יבחרו להשתתף בסדנה מתוך דגש על תפקידם של המפיקים-ות בתהליך כתיבת התסריט לסדרת הטלוויזיה.

Last Stop Trieste ו – This is IT – תלויי קריטריונים.

מועד אחרון להגשת פרויקטים: 31/10/20

להרשמה ולפרטים נוספים

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאסנת בוקופצר, מנהלת קשרי חוץ, במייל bukofzer@015.net.il או בטלפון 054-4515075.