20 ביוני 2021

הטבה לחברים-ות: פסטיבל דוקאביב 2021

חברי וחברות האיגוד זכאים להטבה עבור פסטיבל דוקאביב 2021 שיתקיים בין ה-1/7 ל-10/7: רכישת כרטיס לסרט ב35 ש”ח (במקום 45 ש”ח).

אחרי תקופה ארוכה מדי של געגועים, דוקאביב חוזר למסך הגדול ובענק: מעל ל-230 הקרנות בסינמטק ת”א, מוזיאון ת”א, חוף הילטון, אודיטוריום אניס ביפו ובית רומנו. חברי-ות האיגוד זכאים-ות להנחה ברכישת כרטיסים לפסטיבל.

דוקאביב – הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע דוקומנטרי, הוא הגדול ביותר בתל אביב, היחיד בישראל המוקדש כולו לקולנוע תיעודי ובין הפסטיבלים המוערכים בתחומו. פסטיבל דוקאביב ה-23 יוצא לדרך עם 115 סרטים דוקומנטריים חדשים מהארץ ומהעולם, עשרות בכורות עולמיות, תוכניות מחווה, שיחות עם יוצרים, אירועי תעשייה ועוד.

115 הסרטים המשתתפים השנה בתכנית יהיו זמינים לצפייה במהלך עשרת ימי הפסטיבל באתר דוקאביב וניתן לרכוש אותם מראש. בנוסף לתכנית העשירה והמגוונת, הפסטיבל יערוך חמישה ימים של שידורים מאולפן דוקולייב, בהם ניתן יהיה לצפות באופן חופשי באתר ובדף הפייסבוק של דוקאביב. בתכנית: 24 בכורות מקוונות של הסרטים הישראליים, המלוות בשיחות עם היוצרות והיוצרים מאולפן דוקולייב, הופעות מוזיקה, תכנית “סלון דוקאביב” בשיתוף כעת העת אוף סקרין ועוד.

על מנת לממש את ההטבה, לחצו על כפתור הרכישה שמופיע בכל עמוד סרט או לצד הסרטים שהוספתם לרשימת הצפייה שלכם. לאחר מכן לחצו על הכפתור מימוש מנוי/קוד הטבה ובחרו באפשרות קוד הנחה. הזינו את הקוד בשדה הרלוונטי ומחיר הסרט יתעדכן ל35 ש”ח.

לקוד ההטבה (לחברים-ות בלבד) >>

לאתר דוקאביב