12 ביוני 2022

הטבה לחברים-ות: סדנת צילום עם דניאלה נוביץ

מה14/6 | סינמטק תל אביב מזמין את חברות וחברי האיגוד להירשם לסדנת צילום ליוצרים-ות, עם הצלמת זוכת פרס אפיר דניאלה נוביץ, במחיר מוזל.

סינמטק תל אביב מזמין לסדנת צילום ליוצרים-ות: ״המצלמה כסטוריטלר״ עם הצלמת עטורת הפרסים דניאלה נוביץ.

הסדנה מחפשת לענות על השאלה: איך מספרים סיפור עם מצלמה? ניגש לכך על ידי פירוק מבנים דרמטיים של סצינות, ולימוד מלאכת בניית המיזנסצינה. באמצעות שימוש באפקליציית viewfinder (Artemis Pro), נחקור טכניקות כיסוי שוטים שונות. הטאבלט יקושר למסך גדול יאפשר למשתתפים לראות לנתח ולדון בצילום. הקורס יגיעו לשיאו בתרגיל סיום בקבוצות בו המשתתפים יצלמו סצנות ויממשו את הטכניקות שנלמדו בשיעור.

הסדנה בת 5 מפגשים (שעתיים וחצי כ״א), מדי יום שלישי בשעה 18:00, החל מה14.6 ועד ה12.7.

דניאלה נוביץ היא זוכת פרס אופיר על צילום, והינה האישה הראשונה שזכתה בפרס זה. היא צילמה סרטים ב4 יבשות שונות, היתה מועמדת וזכתה בפרסים רבים. בין יצירותיה: ״אסיה״ (עליו זכתה בפרס אופיר ובפרס הצילום בטרייבקה), בבימויה של רותי פרי בר, ״נורמלי״ דרמה בת תשעה פרקים בבימויו של אסף קורמן וליאור דיין שהוקרן בהוט ובHBO MAX, ״LIVE CARGO״ סרט ארטהאוס אימה אמריקאי שהוצג לראשונה בטרייבקה וקיבל תשבחות על הצילום באינדוויר, וראייטי ובניו יורק טיימס. לאחרונה סיימה את צילומי הסדרה קרתגו של רשף לוי שצולמה בקולומביה.

חברי-ות האיגוד זכאים-ות להנחה בהרשמה: 1790 ש״ח לכל המפגשים (במקום 1900 ש״ח). למימוש ההטבה, יש להזין את הקוד [לחברים-ות בלבד] במעמד התשלום.

לפרטים נוספים