27 במאי 2021

קול קורא: פרויקטים לפורום הפיצ’ינג הבינלאומי חיפה 2021

עד 20/6 | הפורום, שיתקיים כחלק מפסטיבל הסרטים חיפה בחוה״מ סוכות, מיועד לקידום ושיווק הקולנוע והטלוויזיה הישראלי העלילתי בשלבים שונים של הפקה, כמו גם לעידוד קו-פרודוקציות בינ”ל של סרטים וסדרות לקולנוע ולטלוויזיה.

יוצרים-ות מוזמנים להגיש פרויקטים לפורום הפיצ’ינג הבינלאומי של פסטיבל הסרטים חיפה. הפורום, שיערך בחוה״מ סוכות, מיועד לקידום ושיווק פרויקטים עלילתיים בשלבים שונים של הפקה, החל מפיתוח תסריט ועד תסריט מלא, כמו גם לעידוד קו-פרודוקציות בינ”ל של סרטים לקולנוע ולטלוויזיה, חיזוק היכרויות מקצועיות וקבלת משוב. הפורום פתוח לאנשי מקצוע מכל העולם.

ניתן להגיש הצעות להשתתפות בפורום בשני מסלולים:

פורום הפיצ’ינג הבינלאומי – סדרות טלוויזיה לראשונה בפסטיבל בישראל. | מפגשי הטלוויזיה מיועדים לקידום היצירה הישראלית העלילתית המיועדת לטלוויזיה בשלבים שונים של פיתוח והפקה. המפגשים מיועדים לעידוד שיתופי פעולה בינלאומיים, חיזוק היכרויות ומשוב מקצועי. המפגשים פתוחים לאורחי הפסטיבל הבינלאומיים. לתקנון מפגש פיצ’ינג טלוויזיה הבינלאומי 2021
פורום הפיצ’ינג הבינלאומי – סרטי עלילה לקולנוע | פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה היא במה קולנועית יצירתית ושיווקית בה מוצגים סרטים ישראלים עלילתיים המיועדים לפיתוח והפקה. הפרויקטים, בשלבי עבודה שונים, מוצגים לצורך יצירת קו-פרודוקציות בינלאומיות וקידום קשרי עבודה מקצועיים ברחבי העולם. הפורום כולל הצגת הפרויקטים בפני אנשי תעשיה בינלאומים, מפיקים, מפיצים, גופי שידור, סוכני מכירות ואנשי מקצוע שונים. כמו כן כולל הפורום סדנת הכנה למציגים, מפגשים אישיים לקידום הפרויקטים, כיתות אמן, סדנאות ואירועים מיוחדים אחרים.

בהגשה יש לכלול: טופס הרשמת מועמדות מלא וחתום, כולל פירוט מענקים ושותפים, וביו קצר של היוצרים-ות; יש להגיש בעילום שם ובקובץ נפרד: הצהרת כוונות, תקציר מפורט כולל מהלך הסרט והדמויות באורך של כ-3 עמודים (במידה ויש תסריט מלא יש לציין זאת), ואלמנט גרפי כלשהו להצגת הפרויקט.

ההגשה תיפתח ב15/6 ותיסגר ב20/6

הגשה דרך אתר הפסטיבל (לאחר ה-15/6)