10 באוקטובר 2019

פוגשים את התעשייה | מפגש עם אבי נשר

איגוד הבמאיות והבמאים וסינמטק תל אביב מזמינים לאירוע נוסף בסדרת המפגשים: “פוגשים את התעשייה”, והפעם – פותחים את השנה עם במאי השנה והיוצר אבי נשר!

איגוד הבמאיות והבמאים מזמין לאירוע נוסף בסדרת המפגשים: “פוגשים את התעשייה”, והפעם – אבי נשר!

הבמאי, התסריטאי ומפיק הקולנוע המוערך אבי נשר, שביים והפיק למעלה מעשרים סרטים – ביניהם שוברי הקופות “הלהקה”, “דיזנגוף 99″ ו”סוף העולם שמאלה”, וניצב בראש החנית של העשייה הקולנועית בארץ מזה למעלה משלושה עשורים, מגיע למפגש אינטימי ומיוחד עם חברי וחברות האיגוד.

במפגש, בהנחיית יו”ר האיגוד לימור פנחסוב, נשוחח עם נשר על אהבת הקולנוע, איך מתחילים בתהליך גיוס הכספים כל פעם מחדש, ונשמע מפיו טיפים ליוצרים-ות צעירים-ות שרק מתחילים את דרכם בתעשייה ובעשייה. כמו כן, נדבר על עמדתו ביחס לאחריותם/ן של היוצרים/ות להשמיע קול ולא להחריש אל מול התפתחויות פוליטיות, ועל בחירתו לעמוד איתן מאחורי תעשיית הקולנוע הישראלית.

המפגש יתקיים ביום שישי 25/10, בשעה 11:00 בדיוק, בסינמטק תל אביב.

שימו לב! תינתן עדיפות לחבר-ות איגוד הבמאיות והבמאים בהרשמה לאירוע, אך הכניסה חופשית לחברי כלל האיגודים – איגוד המפיקים, שח”ם, אק”ט, התסריטאים, הפורום הדוקומנטרי, איגוד העורכים, מקצועות האנימציה, יוצרי הקולנוע והטלוויזיה בירושלים, פורום הקולנועניות ויוצרות הטלוויזיה, חברי-ות האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה; ולסטודנטים-ות לקולנוע.

להרשמה מראש > 

כלל הציבור מוזמן לרכוש כרטיס בסינמטק תל אביב >

*יש להירשם מראש, מספר המקומות מוגבל.