22 באפריל 2019

פוגשים את התעשייה | בקיצור: גון בן ארי!

איך מגייסים כסף מגופים טלוויזיוניים? בעשור האחרון עמד גון בן ארי מאחורי הקלעים של הרבה ממה שאתם-ן מכירים-ות ואוהבים-ות: ניצה ולחם, מילקי, בקיצור, קליפ של בוב דילן, קמפיינים של גוגל ו-Vice Magazine ועוד הרבה אחרים. בואו לשמוע אותו מספר על כל אלה ועוד, במפגש איגוד הבמאיות והבמאים שיתקיים ב-3/5 בסינמטק תל אביב

בעולם שלא קיימים בו “קולות קוראים” לעשייה טלוויזיונית (פרסומות/קליפים מוזיקאליים/סדרות דרמה/סדרות רשת), גון בן ארי, במפגש הכוונה על הדרכים לכניסה לתעשיית הפרסומות והקליפים בארץ ובעולם. איך מגייסים כסף מגופים שכאלה, איך מתבלטים בהגשת פרויקט טלוויזיוני.

בעשור האחרון גון בן ארי היה מאחורי הקלעים של הרבה מהתרבות הישראלית: בגיל 19 הוא עבד כקופי רייטר במקאן אריקסון; בגיל 21 הוא ערך את מוסף המוזיקה של ידיעות אחרונות; בגיל 25 פעל מאחורי הקלעים של המחאה החברתית, ומאז הוא פעל כהוגה ותסריטאי של היצירות של יוצרי הרשת הישראלים המובילים – ווניה היימן, גל מוג׳ה ובעיקר רועי כפרי. בשנים האחרונות היה בן ארי חתום על רבות מהיצירות שאהבתם-ן: ניצה ולחם, מילקי, בקיצור, קליפ של בוב דילן, קמפיינים של גוגל ו-Vice Magazine ועוד.
ב3/5 הוא יתארח במפגש מיוחד של איגוד הבמאיות והבמאים, ויספר על על כל אלה ועל פרויקטים עתידיים!

3/5, שישי בבוקר, סינמטק תל אביב. ההרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל מאוד! הכניסה חופשית לחברי-ות איגודי הקולנוע והטלוויזיה (במאיות ובמאים, תסריטאים, שח”ם, אקט, איגוד העורכים, איגוד יוצרי הקולנוע והטלוויזיה בירושלים, איגוד מקצועות האנימציה, הפורום הדוקומנטרי בישראל, איגוד המפיקים) ולסטודנטים-ות לקולנוע וטלוויזיה בלבד בהרשמה בטופס.
לרכישת כרטיס רגיל בסינמטק תל אביב

מנחה המפגש: הבמאי וחבר הנהלת איגוד הבמאיות והבמאים: יוני מרדכי

קרדיט צילום: גוני ריסקין