5 באוקטובר 2021

מוזמנים-ות: סדנה בנושא קופרודוקציה | קופרו

ב-11/10 | קופרו – קרן לשיווק תוכן ישראלי מזמינה למפגש מקוון עם אנה ווידרה על חשיבות הקופרודוקציה: ״קופרודוקציה – להיות, או לא להיות?״. הסדנה לא תשלום

קופרו – קרן לשיווק תוכן ישראלי מזמינה למפגש בנושא קופרודוקציות, עם המפיקה והמרצה אנה ווידרה. אנה תשתף ותספר מניסיונה העשיר למה בעצם והאם כדאי להיכנס לקופרודוקציה? מהן המדינות איתן הכי “כדאי” להפיק במשותף סרט? ומהם אותם מדדי כדאיות? מהם הצדדים הטכניים שיש לקחת בחשבון? ומהן השאלות שעלינו לשאול את עצמינו ואת השותף/ה הפוטנציאליים שלנו לפני שבכלל מתחילים במו”מ? איך “הכי נכון” להציג את הפרויקט שלי בפני מפיק/ה שותף/ה עתידי/ת? מה נכון לחשוף ומתי? ועוד הרבה הרבה שאלות פרקטיות שתמיד רצינו לשאול.

המפגש יתקיים ביום שני 11/10 בשעה 20:00, בזום. ההשתתפות חופשית, בהרשמה מראש.

אנה ווידרה מנהלת את Otter Films, חברת הפקות הממוקמת בוורשה ומתמקדת בסרטי ארט-האוס עלילתיים וסרטי תיעודה לקולנוע וטלוויזיה, לשוק הבינלאומי. מרבית הפרוייקטים בהם מעורבת ווידרה הם סרטים בינלאומיים שצולמו במקומות רבים ברחבי העולם (כולל האיטי, ארה”ב, מקסיקו, מרוקו ומונגוליה). הסרטים בהפקתה או בהפקתה המשותפת של אנה זכו בפרסים בפסטיבלים רבים, ביניהם פסטיבל הסרטים הבינלאומי בלוקרנו, פסטיבל DOK לייפציג, הוט דוקס הקנדי, פסטיבל הסרטים בקרקוב ופסטיבל הסרטים הבינלאומי בוורשה. בשנת 2010 יחד עם הבמאי בארטק קונופקה היא הייתה מועמדות לאוסקר על הסרט התיעודי “Rabbit à la Berlin” (פולין-גרמניה). הסרטים העלילתיים “Zud” (פולין-גרמניה) של הבמאית מרתה מינורוביץ’ הוקרן בבכורה בפסטיבל ברלין  2016 ו“Ayka” (רוסיה-גרמניה-פולין-סין-צרפת-קזחסטן) מאת סרגיי דבורצייבויי היה מועמד לדקל הזהב בפסטיבל קאן 2018.

אנה היא חברה באקדמיה האירופית לקולנוע, מרצה ומנטורית מנוסה במספר מסגרות ותוכניות אקדמיות וחינוכיות באירופה ביניהן Emerging Producers, IMPAKT  ו- DocLabPoland.

לפרטים נוספים ולהרשמה