24 באפריל 2019

כתרי בפרידה אישית: מפגש אחרון בהשתתפות ארי פולמן ושלומי אלקבץ

מפגש רביעי ואחרון בסדרת מפגשי איגוד הבמאיות והבמאים עם כתריאל (כתרי) שחורי – מנהל קרן הקולנוע ישראלי היוצא. והפעם: כתרי בפרידה אישית – שיחה עם הבמאים ארי פולמן ושלומי אלקבץ על הסרטים שביימו במסגרת הקרן, על האופן שבו הגיעו לכלל מימוש, התקבלותם והשפעתם. הכניסה חופשית לחברי-ות איגודי היוצרים בקולנוע ובטלוויזיה ולסטודנטים לקולנוע, בהרשמה מראש בלבד. מספר המקומות מוגבל

המפגש האחרון בסדרת המפגשים המקצועיים עם שחורי – מנהל קרן הקולנוע ישראלי היוצא, מתקיים אף הוא בשיתוף סינמטק תל אביב, ומטרתו לשתף את המשתתפים-ות בידע הרב ובניסיון העשיר שצבר שחורי במהלך חמישה עשורים בתעשיית הקולנוע המקומית והבינלאומית. שלושת המפגשים הקודמים, שעסקו בין השאר במימון סרטים על ידי קרנות הקולנוע, בטיפים להגשות ובגיוס משקיעים, התקיימו בסינמטק תל אביב על בסיס חודשי.

המפגש: “כתרי בפרידה אישית” יתקיים ביום שני (6/5), בשעה 18:00, ויוקדש לשיחה של כתרי עם הבמאים ארי פולמן ושלומי אלקבץ על הסרטים שביימו במסגרת הקרן, על האופן שבו הם הגיעו לכלל מימוש, התקבלותם והשפעתם.

הכניסה חופשית לחברי-ות איגודי הקולנוע והטלוויזיה (במאיות ובמאים, תסריטאים, שח”ם, אקט, איגוד העורכים, איגוד יוצרי הקולנוע והטלוויזיה בירושלים, איגוד מקצועות האנימציה, הפורום הדוקומנטרי בישראל, איגוד המפיקים) ולסטודנטים-ות לקולנוע בלבד, בהרשמה בטופס מצ”ב.

לרכישת כרטיס רגיל בסינמטק תל אביב: https://bit.ly/2SdQzBe