15 באוגוסט 2021

הטבה לחברים-ות: האימפקט של עריכת טריילר-פיץ׳ – הרצאה מקוונת | קופרו

ב-1/9 | חברי-ות האיגוד מוזמנים-ות לרכוש כרטיסים מוזלים להרצאה מקוונת בנושא ״האימפקט של עריכת טריילר-פיצ’ מושלם לסרט דוקומנטרי״. ההרצאה תועבר מפי יאספר אוסמונד – עורך קולנוע ויועץ תוכן בעל שם בינלאומי.

קופרו – קרן לשיווק תוכן ישראלי, מזמינה את חברי-ות האיגוד לרכוש כרטיסים מוזלים להרצאה בנושא עריתכ טרייילרים לסרטים דוקומנטריים.

בהרצאה המקוונת יתייחס יאספר ל’עשה’ ו’אל תעשה’ המקובלים בעריכת טריילר-פיצ’ לסרט דוקומנטרי. הוא יציג 3 דוגמאות לגישות שונות המתייחסות ליצירת טריילר-פיצ’ חזק שמותיר רושם על הצופים ויבחן מהם האלמנטים המהותיים בכל אחד מהפרוייקטים וכיצד השתמשו בהם בטריילר הסופי שהוצג בפני מקבלי ההחלטות. בנוסף, יציג אוסמונד בקצרה מקרה בוחן אחד מסדנת טריילר-פיצ’, על מנת שהמשתתפים יוכלו לראות ולחוות כיצד ניתן לשנות באופן ראדיקלי טריילר שיהיה ערוך מאותם חומרים.. ויחד עם זאת יציג את הסרט באופן אחר וברור הרבה יותר.

ההרצאה תתקיים ביום רביעי 1/9, בשעה 18:00.

*שימו לב: מועד אחרון להרשמה: 31/8*

יאספר אוסמונד הוא עורך קולנוע ויועץ תוכן בעל שם בינלאומי. יאספר, המתמקד כל כולו בדוקומנטרי בינלאומי, החל את דרכו המקצועית בעריכת סרטים עלילתיים וקצרים. עד היום הוא ערך למעלה ממאה סרטים תיעודיים, אשר רבים מהם נבחרו ע”י פסטיבלים מובילים כמו IDFA, סאנדנס, פסטיבל ברלין, HotDocs וזכו בפרסים רבים כולל פרס האמי הבינלאומי. אוסמונד עובד גם כיועץ נרטיבי, עורך תסריטים ומנחה סדנאות ראף-קאט לבמאים ובמאיות. הוא מנחה קבוע במספר רב של סדנאות פיצ’ינג עבור ה EDN (European Documentary Network), IDFAcademy ו IDF (Institute of Documentary).

מחיר השתתפות: 40 ש”ח, 30 ש”ח לחברי-ות האיגוד.

למימוש ההטבה, יש להזין את הקוד [לחברים-ות בלבד] בעמוד התשלום.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים