28 בדצמבר 2022

קולות קוראים לשוק קופרו 2023

עד 22+23/1 | קופרו: הקרן לשיווק סרטי תעודה ואנימציה מזמינה יוצרים-ות להגיש פרויקטים תיעודיים בינלאומיים למסלול הפיצ’ינג, למסלול “ערוץ לשניים (“Close Encounters”) ולמעבדת הסטודנטים-ות, שיתקיימו בשוק קופרו 2023

קופרו: הקרן לשיווק סרטי תעודה ואנימציה מזמינה יוצרים-ות להגיש פרויקטים תיעודיים לשלושה מסלולים:

מסלול הפיצ’ינג
מסלול הפיצ’ינג הינו הצגה פומבית של פרויקטים תיעודיים ישראליים בפני פאנל של נציגי רשתות טלוויזיה מחו”ל, מנהלי קרנות קולנוע בינלאומיות ומשקיעים פוטנציאלים. במהלך 23 השנים האחרונות, יצר לעצמו המסלול מוניטין של אירוע חשוב ורב הישגים על מפת העשייה התיעודית הבינלאומית, ומדי שנה הוא מושך אליו משקיעים רבים מרחבי העולם. המסלול מיועד לפרויקטים תיעודיים ישראליים בשלבי פיתוח או הפקה שונים, המתאימים להשקעה ולקופרודוקציות בינלאומיות. פרויקט שיתקבל למסלול זה יהיה מחוייב במפיק מקצועי שהפיק לפחות 2 סרטים בעבר, לא כולל סרטים במסגרת הלימודים או פרויקט גמר.

מועד אחרון להגשה: 22 לינואר 2023 | לפרטים נוספים על מסלול הפיצ’ינג, ולהגשה

מסלול ערוץ לשנים
פגישות אישיות בין יוצרי-ות פרויקטים תיעודיים ישראליים לנציגי-ות רשתות טלוויזיה מחו”ל, מפיקים-ות זרים, מנהלי-ות קרנות קולנוע בינלאומיות ומשקיעים-ות פוטנציאלים. מסלול זה נועד לפרויקטים בעלי עניין בינלאומי, שאינם מוכנים עדיין להצגה פומבית, או כאלה שנמצאים בשלבי פיתוח ראשונים. המסלול מיועד לפרויקטים תיעודיים ישראליים בשלבי פיתוח או הפקה שונים, המתאימים להשקעה ולקופרודוקציות בינלאומיות.
פרויקט שיתקבל למסלול זה יהיה מחויב במפיק-ה מקצועי שהפיק-ה לפחות 2 סרטים בעבר, לא כולל סרטים במסגרת הלימודים או פרויקט גמר. יוצריו של פרויקט שיתקבל יעברו מפגש סימולציה המדמה את מעמד הפגישה האישית בליווי יוצרי קולנוע מנוסים מהארץ.

מועד אחרון להגשה: 22 לינואר 2023 | לפרטים נוספים על מסלול ערוץ לשניים, ולהגשה

*שימו לב – ההגשה עבור שני המסלולים הינה בשפה האנגלית.

מסלול מעבדת הסטודנטים-ות
תכנית יוקרתית המיועדת לנבחרת סטודנטים-ת בולטים בתחום התיעודי במסגרתה יקבלו המשתתפים העשרה וחשיפה לתעשיית הקולנוע הבינלאומית. ההשתתפות במעבדת הסטודנטים כוללת השתתפות באירועי קדם שוק, כולל מפגשים עם אנשי תעשייה מהזירה הבינלאומית; סדנאות הכנה עם אנשי מקצוע מובילים: סדנת כתיבת הגשות, סדנת עריכת טריילרים מכירתיים ועוד; כניסה חופשית לאירועי שוק קופרו, כולל הפיצ’ינג המרכזי ואירועי התעשייה; והשתתפות בפיצ’ינג סטודנטים מול א-נשי התעשייה הבינלאומית בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטיות וסטודנטים. ההרשמה פתוחה לסטודנטים.ות מכל מוסדות הלימוד, וההגשה נעשית על ידי הסטודנטים-ות.

מועד אחרון להגשה: 23 לינואר 2023 | לפרטים נוספים על מעבדת הסטודנטים-ות, ולהגשה