10 באפריל 2022

איגוד הבמאיות והבמאים מזמין: ״היום שאחרי״ – תכנית התמחות על הסט לבמאי-ות העתיד!

שימו לב: נפתחה ההרשמה למסלול ההעשרה לכלל חברי-ות האיגוד! | איגוד הבמאיות והבמאים גאה להציג: ״היום שאחרי״ – תכנית חדשה וראשונה מסוגה, הכוללת תכנית התמחות על סט מקצועי + סל סדנאות נרחב להתמחות במקצועות הבימוי עבור במאי-ות העתיד!

איגוד הבמאיות והבמאים, בשיתוף סינמטק תל אביב, נרגש להשיק תכנית ייחודית ויחידה מסוגה, שמטרתה להכשיר את במאיות ובמאי העתיד, באמצעות סדרת סדנאות מקצועיות והתמחות מעשית על סט קולנוע/טלוויזיה מקצועי!

התכנית ״היום שאחרי״ הינה יוזמה חדשה שמטרתה לסייע לסטודנטים-ות ובוגרים-ות טריים במעבר ל׳עולם האמיתי׳ ובצעדים הראשונים בעבודה כבמאים-ות בתעשייה.

התכנית כוללת שני מסלולים:

  1. מסלול העשרה: סל נרחב ומקיף של סדנאות להתמקצעות בתחומי הבימוי בתעשייה, מאת מיטב א-נשי המקצוע בארץ, במחיר מצחיק. הסדנאות יתקיימו בסינמטק תל אביב, החל מיולי 2022, ועד פברואר 2023.

    מה בהרצאות? 
    פאנל במאים-ות מספרים-ות על הדרך שלהן-ם בתעשייה ★ הגשה לקרנות ★ ליהוק ובימוי שחקנים ★ הפצה עצמאית לפסטיבלים בינלאומיים ★ פרקטיקות בימוי סדרות דרמה ★ איך נותנים פייט להוליווד מדירה קטנה בתל אביב? ★ פאנל יוצרים-ות תרבות שווה ★ פאנל שיווין מגדרי בקולנוע ובטלוויזיה ★ איך שומרים-ות על הזכויות שלנו? ★ בימוי פרסומות ★ מפגשים עם גופים בינלאומיים ואיגודי במאים-ות בעולם ★שימו לב: תאריך המפגש הראשון נדחה ל-17/7. לפירוט ההרצאות ולכל הפרטים >>
  2. מסלול מלא – התמחות על הסט: הזדמנות ייחודית לחבור להפקת קולנוע או טלוויזיה מקצועית החל משלב הפרה-פרודקשן, ללוות את עבודת הבמאי-ת מקרוב ולרכוש הכשרה מעשית בעשייה בימויית על כל שלביה. המסלול כולל גם גישה לכלל הסדנאות של תכנית ההעשרה! (תנאי סף בהמשך העמוד).

מבין כלל הנרשמים-ות לתכנית, במאים-ות צעירים שיעמדו בתנאי הסף ויימצאו מתאימים ייבחרו לתהליך מיון לתכנית ההתמחות על הסט, שבסופו הצטרפות להפקה פעילה כמתמחים-ות. פרטים נוספים לגבי השיבוץ בהפקות יינתנו במעמד ההרשמה. (ההתמחות על הסט תכלול שכר כנהוג בשוק, שיוסדר אל מול ההפקה והאיגוד).

שימו לב: אין חובה להשתתף בתכנית ההתמחות על הסט, ניתן להירשם ולהשתתף רק בתכנית ההעשרה, ולהגיע לסדנאות המקצועיות.

אנו רוצים להודות לסינמטק תל אביב על שיתוף הפעולה והתמיכה במסלול ההעשרה, ובדור הבא של במאיות ובמאי הקולנוע והטלוויזיה!

____________________________________________________

תנאי סף להרשמה:

  • חבר-ת האיגוד במסלול במאי-ות העתיד, או במסלול במאים-ות פעילים. (פרטים מלאים בלינקים!)
  • בוגר-ת בית ספר לקולנוע עד שלוש שנים מסיום הלימודים, המחזיק-ה בתעודת סיום תואר/תעודה המאשרת שסיים-ה את כל החובות האקדמיים.
  • ביים-ה סרט גמר ו/או יצירה שהוקרנה בקולנוע/בפסטיבל סרטים, ו/או שודרה ברשת טלוויזיה.

*שימו לב: זכאים-ות להשתתף בתכנית ההתמחות על הסט *רק* בוגרי-ות בתי ספר לקולנוע, עד שלוש שנים מסיום הלימודים. סטודנטים-ות פעילים *לא* יוכלו להצטרף לתכנית ההתמחות על הסט. לתכנית ההעשרה יכולים-ות להירשם גם סטודנטים-ות פעילים-ות.

___________________________________________________

מחיר התכנית: 350 ש״ח. *שימו לב: לא ניתן להירשם לתכנית מבלי להיות חבר-ת איגוד הבמאיות והבמאים באחד המסלולים המוזכרים לעיל. להצטרפות

שימו לב: בעקבות ריבוי פניות, פתחנו את ההרשמה למסלול ההעשרה של תכנית ההתמחות לכלל חברות וחברי האיגוד!
חברי-ות האיגוד מוזמנים-ות להירשם לכלל הסדנאות במסגרת המסלול במחיר מוזל, או לרכוש הרצאות באופן נפרד. *להרשמה להרצאות בודדות, יש לעקוב אחרי הפרסומים שלנו בפייסבוק ובניוזלטר, שם נפרסם את תוכן ההרצאות הקרובות + לינק להרשמה.
מחיר מסובסד לרכישת כל ההרצאות: 350 ש״ח. | מחיר להרצאה בודדת: 35 ש״ח.

להרשמה ותשלום למסלול העשרה >

ההרשמה למסלול המלא נסגרה, תודה לכל מי שהגיש מועמדות!

שאלות? דברו איתנו: activities@directorsguild.org.il