23 בדצמבר 2019

הכר את הקרן | מפגש עם קרן גשר

ב-3/1 | איגוד הבמאיות והבמאים בשיתוף ספרית בית אריאלה גאים להזמין למפגש נוסף בסדרה “הכר את הקרן”, והפעם – קרן גשר!

בעקבות השינויים הדרסטיים בהתנהלות הקרנות, איגוד הבמאיות והבמאים יוצא בסדרת מפגשים שמטרתם לחשוף את היוצרות והיוצרים לפעילויות הקרנות, לשינויים בנהלי ההגשה ולמגמות בשטח.

במפגש הרביעי בסדרה, נארח את מנכ”לית קרן גשר זיו נווה. את המפגש תנחה הבמאית והיוצרת אפרת כורם.

כפי שלמדנו במפגשים הקודמים, מבחני התמיכה החדשים נתונים לפרשנות שונה בידי כל קרן. בחלקו הראשון של המפגש, זיו תדבר על הדגשים המיוחדים שקרן גשר שמה על התקנות החדשות, ועל האופן בו היא מתנהלת אל מול השינויים. בין השאלות שנשאל – באיזה אופן מתנהלת הלקטורה? האם מתקיימות פרזנטציות? מהי שיטת הניקוד, וכיצד מגיעים להחלטות הסופיות? 

בחלקו השני של המפגש, נדבר על פרקטיקה: מה קורה לתסריט שהגשתי מהרגע בו לחצתי “סנד”? ונקבל דגשים להגשה מוצלחת – מה הקריטריונים בבחירת תסריט? במה כדאי להשקיע את מרב הזמן והמאמצים? כמה מוכן צריך להיות התסריט שמגישים-ות? ועוד. בהמשך, נבקש טיפים עבורנו, היוצרים-ות, כיצד לשרוד בתחום אכזרי כמו תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, והאם בכלל כדאי לנו? 

המפגש יתקיים ביום שישי 3 בינואר 2020, בשעה 11:00, בספריית הרמב”ם – בית אריאלה (שד’ שאול המלך 25, ת”א).

שימו לב: תינתן עדיפות בהרשמה לחברי-ות איגודי הקולנוע והטלוויזיה (במאיות ובמאים, תסריטאים, איגוד המפיקים, שח”ם, אקט, איגוד העורכים, איגוד יוצרי הקולנוע והטלוויזיה בירושלים, איגוד מקצועות האנימציה, הפורום הדוקומנטרי בישראל) ולסטודנטים-ות לקולנוע

שאר הציבור מוזמן להירשם, והכניסה תתאפשר על בסיס מקום פנוי.

להרשמה > 

~מוזמנים-ות!~

***

לסיכומי האירועים הקודמים בסדרה “הכר את הקרן”:

מפגש עם קרן הקולנוע הישראלי

מפגש עם קרן מקור

מפגש עם קרן רבינוביץ’