25 באוגוסט 2021

תעשיית הקולנוע והטלוויזיה קוראת לשוויון מקצועי של א-נשים עם מוגבלויות!

אם אתם-ן מגדירות-ים עצמכם-ן עם מוגבלות ועובדים-ות ו/או בעלי-ות הכשרה מקצועית בתחום הטלוויזיה והקולנוע – הצטרפו אלינו למאבק והפיצו את הבשורה!

על אף החקיקה המבורכת של תעסוקת א.נשים עם מוגבלות המורה על 3% במגזר העסקי ו-5% במגזר הציבורי, בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה אחוזי העסקתם של אנשים עם מוגבלות עומדת על שברי אחוזים.

יוצרים-ות, שחקנים-ות ועובדי-ות הסט בהפקות קולנוע וטלוויזיה, בהובלת איגוד הבמאיות והבמאים ובשיתוף קרן משפחת רודרמן, קרן גשר לקולנוע רב תרבותי, שח״ם – ארגון השחקניות והשחקנים, אק״ט, האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה, איגוד מקצועות האנימציה, איגוד המפיקים, איגוד העורכים, הפורום הדוקומנטרי בישראל, אתר 505 ותומכים נוספים; פועלים למען קידום ייצוג אותנטי והעסקה של א-נשים עם מוגבלות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה.

למען מטרה זו יצרנו סקר מקיף והקמנו מאגר מקצועי, שנועדו לסייע לנו לראות את התמונה בשלמותה ולהוביל את התעשייה שאנחנו כל-כך אוהבים למקום שיוויוני והוגן יותר.

אם אתם-ן מגדירות-ים עצמכם-ן עם מוגבלות ועובדים-ות ו/או בעלי-ות הכשרה מקצועית בתחום הטלוויזיה והקולנוע, אנו קוראים לכם-ן להצטרף אלינו למאבק ולעזור לנו להפיץ את הבשורה בשני צעדים פשוטים והכרחיים:

1. מלאו סקר קצר >>

2. הצטרפו למאגר הארצי של א-נשים עם מוגבלות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה >>

שימו לב: כלל הפרטים האישיים יישארו חסויים לשימוש פנימי בלבד!

לפרטים נוספים באתר 505