10 בספטמבר 2020

שילוב בעלי-ות מוגבלויות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה | סקר איגוד הבמאיות והבמאים

איגוד הבמאיות והבמאים יצר סקר במטרה לקבל תמונה ברורה של מצב השילוב של בעלי-ות מוגבלויות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. ענו על הסקר והפיצו הלאה, למען שוויון תעסוקתי בתעשייה!

איגוד הבמאיות והבמאים פועל למען שוויון תעסוקתי ושילוב בעלי-ות מוגבלויות ונכויות (על כל המגוון) בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. אנו דורשים שילוב והעסקה בכל גופי השידור והמדיה השונים ובכל גופי התרבות והבידור בישראל, וכן מתן סיכוי שווה לאנשים עם מוגבלויות מכלל הקשת.

לצערנו, כיום לא קיים שוויון תעסוקתי לאנשים עם צרכים מיוחדים, ביניהם רבים ורבות בעלי השכלה וידע רחב בתחום עיסוקיהם-ן (בין אם למדו בצורה מוסדרת, או צברו ניסיון בשטח). לכולם-ן הזכות להתפרנס בצורה שווה ולא להרגיש שקופים או דחויים בשל מוגבלותם-ן. כולנו תושבי-ות המדינה ועל כולנו להשתלב בה כשווי-ת זכויות.

על מנת להביא לשינוי אמיתי במציאות, יש צורך גדול לקבל מידע נוסף ולהבין בפירוט רב יותר את המצב בשטח. על כן יצרנו, בשיתוף וביוזמת בני אופיר, מורן שובל ואיילת בכרך, שאלון מיוחד שנועד לקבל תמונה רחבה על שילוב בעלי מוגבלויות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה.

ככל שהתפוצה של השאלון תהיה רחבה יותר, כך נוכל להגיע לאנשים רבים-ות יותר ולקבל נתונים מדויקים יותר לגבי המצב בשטח. אנא – עיזרו לנו להפיץ את הסקר בתפוצה רחבה ככל הניתן! אנו מעוניינים לשמוע מכולכם-ן – בין אם אתם-ן לוקחים חלק פעיל בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, או מעוניינים-ות לקחת חלק בעתיד.

שימו לב:*כלל הפרטים האישיים ישארו חסויים לשימוש פנימי בלבד!*

בנוסף, השאלון קצר – נדרשות דקות ספורות בלבד למלאו.

לסקר