3 באוקטובר 2019

ערב חשבון נפש לבמאים-ות, לכבוד יום כיפור

ב6/10 | חברי וחברות האיגוד והפורום הדוקומנטרי בישראל מוזמניםות לערב של חשבון נפש וסליחות לבמאיםות, לכבוד יום כיפור, בשיתוף בלוק כתיבה של אגף התרבות והאמנויות עיריית תל אביב-יפו

לקראת יום כיפור הממשמש ובא – יוצרים ויוצרות נפגשים לערב מיוחד בו נקיים פאנל אינטימי וכן, בלי מצלמות ותקשורת ובאווירה משפחתית, בו נשאל: איך הגענו לכאן?

בעולם העשייה הדוקומנטרית סוגיית הגבול בין אמת לשקר, בין התערבות ל”אובייקטיביות” היא מוכרת וידועה. לאחרונה התעורר הצורך להעלות נושאים אלה לדיון מחודש, ולשאול – מתי לגיטימי להתערב ולשנות את המציאות, ומתי אנחנו חוציםות את הגבול? איפה הקול שלנו – במאיות ובמאים, בתוך מציאות ושוק משתנים? ומהו תפקידנו ואחריותינו כבמאיות-ות מול כוחות כלכליים, מסחריים ופוליטיים?

יום כיפור הוא הזדמנות מצוינת לעצור רגע, להתכנס ולבחון את העשייה שלנו, את מי היא משרתת והיכן יש להציב גבולות בריאים. חברי-ות האיגוד והפורום הדוקומנטרי בישראל מוזמניםות להצטרף אלינו לערב של לב פתוח בדלתיים סגורות!

תנחה את הערב: מיקה תימור

ישתתפו בפאנל: נורית קידר, יסמין קיני, דני רוזנברג וטל ברדה

האירוע יתקיים ביום ראשון (הקרוב!) 6/10, שעה 19:00, בבלוק כתיבה (שלמה 60, קומה 1, ת”א)

*שימו לב – האירוע סגור לחברי-ות האיגוד והפורום הדוקומנטרי בישראל בלבד. בשביל שנוכל לקיים דיון כן ופתוח, אנו מבקשים ודורשים מכל מי שמתעתד להגיע – *האירוע הוא לא לפרסום!* אנו מבקשים שכל מה שייאמר וישותף במסגרת האירוע יישאר בגבולות פורום זה, בשביל לאפשר כנות ופתיחות מקסימליות. 

*הכניסה חופשית בהרשמה מראש בלינק>