23 ביוני 2021

הטבה לחברים-ות: תכניות ומסלולי פנסיה לחברי-ות האיגוד

איגוד הבמאיות והבמאים מציע לחברי-ות האיגוד מסלולי פנסיה ייעודיים לבמאים-ות, באמצעות חברת הביטוח ״ברוקר סוכנות לביטוח״.

חברות וחברי האיגוד היקרים,

איגוד הבמאיות והבמאים ערך סקר רחב היקף למען חברי-ות האיגוד, במטרה למצוא תכניות ומסלולי פנסיוניות המיטיבים ביותר עבור במאים-ות. עבור מטרה זו, חברנו למר אבי רוזנבאום, יו”ר ״ברוקר סוכנות לביטוח״, אשר הוביל את התהליך ועריכת הסקר. אנו שמחים לעדכנכם-ן כי סיימנו תהליך של קבלת הצעות, ואנו מתכבדים להציג בפניכם-ן את תכניות הפנסיה המוצעות לחברי-ות האיגוד.

אבי רוזנבאום הוא מומחה לחסכון ארוך טווח, מיסוי פנסיוני והסדרי פרישה. רוזנבאום משמש כיו״ר ״ברוקר סוכנות לביטוח״ בהווה, וכמנכ”ל ״כלל״ פנסיה וגמל, משנה למנכ”ל ״כלל״ ויו”ר ״תמורה סוכנות לביטוח״ בעבר.

ניתן להתרשם ממסמך ההטבות והתכניות המלא, כאן >>

התכניות המפורטות במסמך רלוונטיות לחברי-ות האיגוד בלבד.

על מנת לממש את התכניות המוצעות, ניתן לפנות דרך סוכנות ״ברוקר״, עבור התנאים המפורטים במסמך, או ישירות לחברות הביטוח, עבור תנאי ״ברירת מחדל״. שימו לב: ההתייעצות עם סוכנות הביטוח אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות.

סוכן הביטוח המטפל בפניות חברי-ות האיגוד הוא רועי לקר, מומחה בביטוחי בריאות וחיים, חסכונות פנסיונים וכסף פנוי להשקעה, מלווה מעל 600 מבוטחים ופעיל בתחום משנת 2014.

ליצירת קשר עם רועי לקר להסבר מעמיק על המסמך והתייעצות בחינם, יש למלא טופס התעניינות, ורועי יחזור אליכם-ן לפרטים נוספים. לטופס ההתעניינות >>