18 באוקטובר 2020

הטבה לחברים-ות: סדרת הרצאות בנושא פרקטיקות עשייה בתעשייה הישראלית | screeNights

״קולנוע עצמאי בישראל״ מזמין לסדרת הרצאות אונליין, בנושא פרקטיקות של עשייה ותעשייה בזירת הקולנוע והטלוויזיה בישראל. חברי-ות האיגוד זכאים-ות ל15% הנחה. ההרצאות מפי היוצר והבמאי אורן גרנר

המיזם ״קולנוע עצמאי בישראל״, בניהול היוצר אורן גרנר, מזמין למהדורה השנייה של סדרת ההרצאות screeNights, שיתקיימו בצורה מקוונת.

הסדרה באה להעניק ליוצרים-ות צעירים-ות כלים וידע פרקטי מקיף בנוגע לתעשייה המקומית וההיבטים המעשיים למימוש החזון שלהם-ן, בתוך כך – תהליך ומקורות המימון, היכרות עם גופי השידור ופלטפורמות החשיפה, הנתיב לפיצ’ר ראשון וליצירה עצמאית, ערוצי הפיתוח ואפשרויות ההפצה.

המפגשים מורכבים מתמהיל של ידע פרקטי שיועבר בהרצאות אינפורמטיביות, ובמפגשים בלתי אמצעיים עם אורחים מהתעשייה, מתוך שאיפה להנגיש את הידע וההזדמנויות שיסייעו לגשר על הפער שבין הכשרון והיוזמות של היוצרים והיוצרות ובין יישומם בפועל.

הסדרה מורכבת משישה מפגשי אונליין בני 90 דקות כ״א, שיתקיימו בימי ראשון, החל מחודש נובמבר, בין השעות 19:00 ל20:30.

עלות הסדרה: 240 ש”ח לכל 6 המפגשים | עלות מפגש בודד: 50 ש”ח.

​חברי-ות האיגוד זכאים-ות ל15% הנחה ברכישת כל מפגש, בהזנת קוד מיוחד, הפתוח לחברי-ות האיגוד בלבד. לרוכשים-ות את כל סדרת המפגשים תינתן הנחה של 20%.

לקוד ההנחה לחברים-ות בלבד >>

**שימו לב – מספר הקופונים מוגבל! יש להזדרז להירשם**

מרצה ומנחה הפאנלים: אורן גרנר | יוצר קולנוע וטלוויזיה, סרטיו היו מועמדים לפרסי אופיר, השתתפו בתחרויות הרשמיות של פסטיבל קאן, טורונטו סאנדנס ועוד, זכו בפרסים בינ”ל ונמכרו לגופי שידור בארץ ובעולם. כמו כן, יצר מספר פורמטים טלוויזיוניים ששודרו בין היתר ב-‘הוט’ ו’קומדי סנטרל’ ונמכרו לטריטוריות שונות. כיום מרצה במספר מוסדות אקדמיים ללימודי קולנוע. מנהל מיזם ‘קולנוע עצמאי בישראל’.

לכל הפרטים 

לאיוונט