1 בספטמבר 2020

הטבה לחברים-ות: הנחה ברכישת כרטיסים לפסטיבל דוקאביב

חברי וחברות האיגוד זכאים להטבה עבור פסטיבל דוקאביב 2020 שיתקיים ב3-12/9/20 במתכונת אונליין: רכישת סרט ב19 ש”ח (במקום 22 ש”ח).

על מנת לממש את ההטבה, לחצו על כפתור הרכישה שמופיע בכל עמוד סרט או לצד הסרטים שהוספתם לרשימת הצפייה שלכם. לאחר מכן לחצו על הכפתור מימוש מנוי/קוד הטבה ובחרו באפשרות קוד הנחה. הזינו את הקוד בשדה הרלוונטי ומחיר הסרט יתעדכן ל19 ש”ח.

לקוד ההטבה (לחברים-ות בלבד) >>

פסטיבל דוקאביב – הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע דוקומנטרי הוא הגדול ביותר בתל אביב והיחיד בישראל המוקדש כולו לקולנוע תיעודי. הוא נחשב לאחד הפסטיבלים המוערכים בתחומו על ידי אנשי תעשייה מכל רחבי העולם. הפסטיבל מציג מדי שנה למעלה ממאה סרטים חדשים מהארץ ומהעולם במסגרת תכנית הכוללת את התחרות הישראלית, התחרות הבינלאומית, תחרות עומק שדה, תחרות מעבר למסך, תחרות קצרים ותחרות סרטי סטודנטים.

זו השנה ה-22 לקיומו של הפסטיבל, והפעם הוא יתקיים במתכונת חדשה ומקוונת, בין התאריכים ה-03-12.09. 

115 הסרטים המשתתפים השנה בתכנית, יהיו זמינים לצפייה במהלך עשרת ימי הפסטיבל באתר דוקאביב וניתן לרכוש אותם מראש. בנוסף לתכנית העשירה והמגוונת, הפסטיבל יערוך חמישה ימים של שידורים מאולפן דוקולייב, בהם ניתן יהיה לצפות באופן חופשי באתר ובדף הפייסבוק של דוקאביב. בתכנית: 24 בכורות מקוונות של הסרטים הישראליים, המלוות בשיחות עם היוצרות והיוצרים מאולפן דוקולייב, הופעות מוזיקה, תכנית “סלון דוקאביב” בשיתוף כעת העת אוף סקרין ועוד.

לאתר דוקאביב