30 בינואר 2018

גישור ייעודי לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה

השירות הייחודי, שמועבר על ידי הבמאי והמגשר רוני גרובר, ניתן לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים במחיר מיוחד

הסיטואציה מוכרת: פרויקט מתחיל ואנחנו חדורי התלהבות. מי רוצה בשלב האוטופי הזה לעצור ולהתעסק בתיאום ציפיות, בחלוקת קרדיטים ותחומי אחריות, בדיון על אחוזים וציפיות שכר. אנחנו צוללים יחד לעשייה ומקוים לטוב. ככל שהזמן עובר (בין אם הפרויקט מתקדם מעבר למצופה ובין אם הוא מקרטע) אם לא עשינו את זה בזמן, במוקדם או במאוחר זה מגיע. היחסים מתערערים כל אחד מושך לכיוון אחר והפרויקט סובל ואם כבר מנסים להיפרד, אין מנגנון מוסדר שיאפשר לעשות זאת בלי שכולם יפגעו.

המאמן האישי והמגשר רוני גרובר, יוצר, במאי, תסריטאי ועורך, מציע שירות ייחודי של תהליך גישור ייעודי לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה.
בין יתרונות השירות:
השירות כולל מנגנון לפתרון סכסוכים בין יוצרים-ות, מפיקים-ות ואנשי צוות, וכן, שיטה מובנית החותרת לפתרון שהוא win-win (בניגוד לפשרה בכל סוג תהליך אחר), מעורבות פעילה של הצדדים ביצירת הפתרון – שמבטיחה שמירה על יחסים טובים לעתיד. בנוסף, תהליך ממוקד המאפשר חסכון בזמן וכסף, פתרון סכסוכים עוד לפני שהפכו לעומתיים ומשפטיים, וסודיות, אשר חיונית בתעשייה קטנה, המבטיחה שהסכסוך המקומי לא יהווה מכשול לעבודה עם גורמים נוספים בתעשייה

רוני גרובר, חבר סגל בביה”ס למאמנים של מכון אדלר וחבר בלשכת המאמנים ובארגון המאמנים הבינלאומי ה-ICF. ב-25 שנים האחרונות הוא חלק מתעשיית הקולנוע. בתחילה כתאורן ראשי, אחר כך כתסריטאי, במאי פרסומות, במאי עלילתי ודוקומנטרי, לקטור ומפיק. “העובדה שאני מביא לכל תהליך מגוון של ‘כובעים’ ונקודות מבט מאפשרת לכם ליהנות מאיש מקצוע עם ארגז כלים אפקטיבי מאוד שיודע לתרגם אותו לעולם התוכן שלכם”, מסביר גרובר. “אני עובד מתוך החוויה האישית שלי כאיש צוות, כיוצר וכמפיק. בכל אחד מהתפקידים נתקלתי במצבים שדרשו התגברות על סכסוכים. חלקם גבה ממני זמן, אנרגיה וכסף יקרים. הלוואי, שבאותה העת, היה עומד לרשותי הכלי שאני מציע לכם היום”.

חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים זכאים להנחה בגובה 20%.

לפרטים נוספים