2 באפריל 2019

דוקושוק אונליין – זירת הפצה אינטרנטית חדשה ליצירה תיעודית ישראלית

דוקושוק אונליין, שיחליף את מסלול הדוקושוק של קופרו, יציע קטלוג סרטים ישראליים לפי נושאים ופילוחים שונים, ויאפשר לקניינים לצפות בסרטים אונליין בכל ימות השנה ומכל מקום

עמותת קופרו, מיסודה של אורנה ירמות ז”ל, מקיימת זו השנה ה-21 את שוק קופרו לקו-פרודוקציות דוקומנטריות ומקדמת מכירות של סרטי תעודה לשוק הבינלאומי. במסגרת השוק מתקיים מדי שנה מסלול הדוקושוק לסרטים גמורים המיועדים להפצה ברחבי העולם.

עד היום, במסגרת שוק הקו-פרודקציות השנתי, הודפס קטלוג והוקם חדר צפייה בו ניתן היה לצפות בסרטים בעותקים פיזיים, והגישה לסרטים הייתה מוגבלת למהלך ימי השוק ובחדר הדוקושוק בלבד. עם השתנות השוק העולמי והטכנולוגיה עמלים בקופרו בימים אלו על הקמת פלטפורמה אינטרנטית (Marketplace) שתאפשר צפייה דיגיטלית בכל סרטי התעודה שיוגשו לאתר, באופן חסוי ומאובטח, ותיצור חיבורים ומכירות בין קניינים, משקיעים ואנשי תוכן ליוצרים ישראלים.

האתר, המוצע כשירות לתעשייה, יציע קטלוג סרטים ישראליים לפי נושאים ופילוחים שונים, יאפשר לקניינים לצפות בסרטים אונליין בכל ימות השנה ומכל מקום, וישמש פתרון חדשני ויעיל לאנשי תעשיית הקולנוע העולמית אשר יוכלו למצוא את כל התוצרת הישראלית במקום אחד.

כל סרט שיועלה לאתר יוצג בעמוד סרט נפרד ובו פרטי קשר לגוף ההפקה והיוצרים, טריילר, סקרינר וחומרים שיווקיים אחרים. בנוסף, לאתר מנגנון המאפשר לקניינים ליצור קשר מהיר וישיר עם המשתמש, כמו גם אפשרות לצפות בסטטיסטיקות על כמות הצפיות בסרטים ובטריילר.

בשלב הרצה ראשוני זה, קופרו מציעה מחיר מוזל להעלאת הפרויקטים לאתר ומעודדים את כל חברי-ות התעשייה להיות מהראשונים ליהנות מהפלטפורמה החדשנית. ההשקה הרשמית תתקיים במהלך שוק הקו-פרודוקציות של קופרו בתל אביב בין התאריכים 2-5 ביוני 2019.

לפרטים נוספים ולכל שאלה ניתן לפנות לטלי וינקלר במייל docushuk@copro.co.il