17 ביוני 2020

קול קורא: סרטים לערוץ ה-VOD של סינמטק תל אביב

סינמטק תל אביב מזמין יוצרי-ות קולנוע ישראלים-ות להעלות סרטים עלילתיים, דוקומנטרים וסדרות, לפלטפורמת ה-VOD החדשה

בעקבות מגפת הקורונה, ולאחר התייעצות עם איגוד הבמאיות והבמאים ואיגודי היוצרים-ות, סינמטק תל אביב יוזם דרך חדשה לשמור על קשר עם קהל הצופים-ות ולהמשיך לתמוך ביוצרים-ות וביצירה הקולנועית – ערוץ VOD, אשר מאפשר לסינמטק להגיש תוכן קולנועי לצפייה ישירה מהבית, לצד יצירת מקור הכנסה נוסף ליוצרים-ות.
יוצרי-ות קולנוע ישראלים-ות מוזמנים-ות להציע תכנים שלכם מכל הזמנים להעלאה לפלטפורמה זו – סרטים ישראליים באורך מלא, עלילתיים, דוקומנטריים או סדרות. חשוב לציין שתנאי הכרחי להעלאת התכנים הוא היותכם בעלי זכויות ההפצה של הסרט כולל בפלטפורמה של VOD.

הסינמטק ישלם לבעלי/ות הזכויות 50% מסך המכירות מרכישת הסרט (ללא עמלות נוספות).

אנחנו מברכים את הסינמטק על ההתייעצות ושיתוף הפעולה עם איגודי היוצרים-ות, והניסיון למצוא פתרונות יצירתיים ליוצרים-ות ולעולם הקולנוע הישראלי, בצל משבר הקורונה!

הסינמטק יבחן את הסרטים שאתם מציעים ויחזור אליכם בתשובה לגבי אפשרות השילוב בפלטפורמה, תוך 3 ימי עבודה.

הצעות יש לשלוח למייל: pincin@cinema.co.il בצירוף תקציר הסרט ולינק לטריילר, אם יש.

*נכון לעכשיו, לא צויין מועד אחרון להגשה*

דרישות טכניות: לאחר קבלת אישור לשילוב הסרט בתכניה, יש להכין לקראת העלאה לאוויר סרט בקובץ 4MP עם כתוביות בעברית. יש לשלוח לינק להורדה או להעלות לשרת הוידאו של הסינמטק על פי הנחיות שיתקבלו מהסינמטק.

מחירים לקהל | סרטי טרום-בכורה: מחיר רגיל: 24.90 ש”ח, מחיר למנויי הסינמטק: 14.90 ש”ח. סרטים רגילים: מחיר רגיל: 19.90 ש”ח, מחיר למנויי הסינמטק: 10 ש”ח/חינם.

קול קורא להורדה