16 בפברואר 2022

קול קורא: She•Docs – אקסלרטור ליוצרות תעודה

עד 28/4 | קרן קופרו לשיווק תוכן ישראלי, בשיתוף הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, מודיעות על שנת הפעילות השנייה של She•Docs – תכנית ליווי וחניכה שנתית ליוצרות סרטי תעודה. ההשתתפות בתכנית כרוכה בתשלום

She•Docs – אקסלרטור ליוצרות תעודה הינה תכנית יוקרתית עבור יוצרות סרטי תעודה במטרה להעניק להן סיוע והכשרה ברמה הגבוהה ביותר בדרך להשלמת סרטיהן, ועל מנת לפרוץ את “תקרת הזכוכית” ולקדם נשים פורצות דרך ומובילות דעה.

לתכנית ייבחרו עד ארבע יוצרות תיעודיות, בעלות נסיון של סרט אחד לפחות ופרויקט דוקומנטרי בשלבי עריכה מתקדמת, אשר יעברו תהליך ליווי וחניכה אישיים במשך של עד 12 חודשים במהלך 2022 – 2023. במאית שתתקבל לאקסלרטור תזכה לתכנית מותאמת אישית לסרט ולצרכיו. באמצעות מפגשים אישיים והרצאות מפי אנשי מקצוע בכירים מהארץ והעולם, כל אחת מהיוצרות תזכה לייעוץ בתהליך העבודה על הפרויקט – בהכנת תקציב, גיוס כספים, תהליכי מכירה, תהליך העריכה, בניית אסטרטגיית ההפצה, תכנית השיווק ועוד – בהתאמה למידותיו של כל סרט.

תנאי סף להגשה: על הסרט להיתמך על ידי אחד מגופי השידור בארץ (מענק הפקה); עדיפות תינתן לפרויקטים אשר עברו תהליך פיתוח במסגרת כלשהי בארץ או בחו”ל; על הסרט להיות בשלב עריכה מתקדמת; על הסרט להתאים לשוק הבינלאומי להשקעה עם אפשרות לקופרודוקציה. תכנית She•Docs מיועדת לבימאיות שמאחוריהן סרט אחד לפחות.

ההגשה הינה בשפה האנגלית וכוללת קטע וידאו של כ-30-20 דק’ דובר אנגלית ו/או עם כתוביות באנגלית ותסריט עריכה. דמי השתתפות בתוכנית – 3,000₪ (בפריסה לשני תשלומים בשנים 2022 ו-2023).

מועד אחרון להגשה לתכנית: 28 לאפריל 2022. 

*שימו לב: ניתן להגיש מועמדות לתכנית בשני מועדים שנתיים, המועד השני יתפרסם במחצית השנייה של השנה.

לכל הפרטים ולהגשה