14 בדצמבר 2021

פרויקט ״תעבירו את זה הלאה”: חיבור רב דורי בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה

איגוד הבמאיות והבמאים, בשיתוף ״חבר טלפוני״ ואוניברסיטת רייכמן – החוג לתקשורת, מציגים את פרויקט ״תעבירו את זה הלאה״ – מיזם שמטרתו הפריה הדדית, סולידריות ויצירת קשרים רב דוריים משמעותיים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה.

איגוד הבמאיות והבמאים שמח להשיק את ״תעבירו את זה הלאה״ – שיתוף הפעולה המרגש עם מיזם ״חבר טלפוני״ והחוג לתקשורת באוניברסיטת רייכמן. התכנית נוצרה על מנת לייצר קרקע פורייה ליצירת קשרים בין אישיים בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, החלפת ידע בין דורית ויצירת מיזמים ופרויקטים משותפים. 

המשתתפים-ות בתכנית ״תעבירו את זה הלאה״ יקיימו קשר שוטף המתבסס על פלטפורמה טלפונית אחת לשבוע, וכמו כן ייפגשו לשלושה מפגשים פיזיים לאורך התוכנית. במהלך התכנית, המשתתפים-ות יזכו לליווי מקצועי של ביה”ס לתקשורת. בסיום התכנית, יציגו המשתתפים-ות פרויקט פרי יצירתם-ן המשותפת (פודקאסט, תכנית רדיו, תסריט וכו’), אשר יוקרן או יוצג באירוע חגיגי.

במסגרת התכנית, ניצור חיבור בין עשרה במאים-ות חברי ״פורום הכבוד״ של האיגוד – בעלי-ות ניסיון רב במקצוע ומייסדי-ות הקולנוע והטלוויזיה הישראלית; לבין עשרה סטודנטים-ות אשר לוקחים חלק במסלול ״התמחות ויזואלית”, תחת החוג לתקשורת בביה״ס הבינתחומי בהרצליה. ״פורום חברי הכבוד״ של האיגוד הינו פורום המורכב ממייסדי ומייסדות הקולנוע והטלוויזיה הישראליים – נכסי צאן ברזל בקולנוע ובטלוויזיה בישראל. הפורום מהווה מסגרת חברתית ותרבותית, הקושרת בין במאיות ובמאים בעלי רקע משותף, ובמסגרתו מתקיימים מפגשים, שיח פתוח ומגוון העשרות כגון הרצאות, סיורים וכו’.

השבוע התקיים אירוע ההשקה לתכנית, במסגרתו המשתתפים-ות קיימו ראיונות היכרות באולפן הטלוויזיה של ביה״ס לתקשורת, סיירו בביה״ס ולמדו על התכנית. אנו שמחים לצאת לדרך ומאחלים בהצלחה למשתתפים-ות!

לכל הפרטים על התכנית