4 במרץ 2021

מוזמנים-ות: אירוע חשיפה | תיאום אינטימיות – מקצוע חדש על הסט

ב-10/3 | איגוד הבמאיות והבמאים, בשיתוף פסטיבל סרטי הנשים בירושלים, מזמין לפאנל בינלאומי ראשון בישראל בנושא חשוב ורלוונטי מתמיד: ׳תיאום אינטימיות׳ – מקצוע חדש שהגיע סוף סוף לתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בישראל!

איגוד הבמאיות והבמאים, בשיתוף פסטיבל סרטי נשים בירושלים, פורום הקולנעניות ויוצרות הקולנוע בישראל וערגה יערי, מתאמת האינטימיות הראשונה בישראל; מזמינים לפאנל מיוחד שיתקיים במסגרת הפסטיבל, בו נדון ונלמד הכל על התפקיד החדש על סט הקולנוע הישראלי: תיאום אינטימיות.

׳תיאום אינטימיות׳ הוא מקצוע חדש שנולד בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה בהוליווד במהפכת METOO על סטים של HBO ו NETFLIX, ועשה לאחרונה ״עלייה״ לישראל. מתאמ-ת אינטימיות מלווה עבודה על סצנות שיש בהן עירום וסימולציה של מיניות, במטרה ליצור סביבה בטוחה לכל המעורבים/ות ולתמוך בתהליך האמנותי.

בפאנל נשאל מה זה אומר בעצם לעבוד עם מתאמ-ת אינטימיות? איך המקצוע משנה כיום את תעשיית הקולנוע והטלוויזיה בעולם? איך מאזנים בין צרכים ייחודיים של גורמים שונים בהפקה ויוצרים סביבה בטוחה לכולם? איך מתעלים את החשיפה בסצנה אינטימית מהפרסונלי לפרפורמנס? כיצד העבודה עם מתאמ-ת אינטימיות מאפשרת בסופו של דבר יותר חופש ותעוזה לתסריטאים.יות, במאים.יות, מפיקים.יות ושחקנים.יות, ואיך נראה תיאום אינטימיות בישראל?

הפאנל בהשתתפות ערגה יערי, מתאמת האינטימיות הראשונה בארץ, שלמדה את התחום ותספרלנו על התפקיד, על הקשיים, ועל למה בעצם הוא כל כך חשוב. הפאנל כולל אורחים מהוליווד. אל תפספסו!

הפאנל בהנחיית רועי אלבה, מנכ״ל איגוד הבמאיות והבמאים, ובהשתתפות:

גבריאל קרטריס – נשיאת איגוד השחקנים האמריקאי SAG-AFTRA או דיוויד וואייט מנכ”ל איגוד השחקנים האמריקאי SAG-AFTRA;
יוני מרדכי – במאי ותסריטאי וחבר הנהלת איגוד הבמאיות והבמאים;
סאלי ברונסקי, ע. במאי הוליוודית בסדרות מובילות, וביניהן ׳אופוריה׳ (Euphoria) של HBO;
אמנדה בלומנטל, ממתאמות האינטימיות הראשונות בהוליווד ובעולם ומייסדת ארגון הבינלאומי IPA (Intimacy Professionals Association);
וערגה יערי – מתאמת האינטימיות הראשונה בישראל ומקימת ארגון מתאמות האינטימיות הישראלי IPA ISRAEL.

איגוד הבמאיות והבמאים פעל בחודשים האחרונים, בצמוד לליאור אלפנט (יו״ר פורום הקולנועניות ויוצרות הטלוויזיה בישראל) וערגה יערי, כדי להעלות למודעות של כולנו את החשיבות בתפקיד ״מתאמת אינטימיות״, כחלק ממגמה עולמית. אנו שמחים לקראת אירוע החשיפה ומקווים לראותכן-ם שם! תודה מיוחדת לחבר הנהלת האיגוד יוני מרדכי, שהיה הראשון בארץ לשלב מתאמת אינטימיות על סט סרטו החדש. בפאנל נשמע גם ממנו עוד על כך. לקריאה נוספת על התפקיד בכתבה בעיתון ׳הארץ׳ >>

האירוע ביוזמת איגוד הבמאיות והבמאים, ובשיתוף פסטיבל סרטי הנשים בירושלים, פורום הקולנועניות ויוצרות הקולנוע בישראל וערגה יערי, מתאמת האינטימיות הראשונה בישראל; ובתמיכת איגוד התסריטאים, שח”ם ואק”ט.

הפאנל יתקיים ביום רביעי 10/3/21 | בשעה 20:00

האירוע ללא עלות אך כרוך בהרשמה מראש.

להרשמה

לאיוונט בפייסבוק