20 ביוני 2021

מוזמנים-ות: אירוע השקה Shortime – פלטפורמה לסרטים קצרים | פסטיבל הסטודנטים

ב-24/6 | הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים, בשיתוף איגוד הבמאיות והבמאים, מזמין לאירוע השקעה לפלטפורמה מקוונת חדשה לסרטים קצרים ״Shortime״.

האתר החדש “ShorTime” הינו פלטפורמת VOD דיגיטלית, הראשונה מסוגה בישראל, בה יוקרנו סרטים קצרים ישראליים ללא עלות.

את האתר הקימו קרן גשר לקולנוע רב תרבותי ובית ההפקות גרין פרודקשנס המתמחים בסרטי קולנוע, סדרות טלוויזיה ופרסומות, במטרה להנגיש את הסרטים הקצרים והאיכותיים לקהל מגוון ורחב יותר, לאפשר צפייה בכל מקום, ולעודד את אומנות הסרט הקצר הישראלי שבשנים האחרונות זוכה להצלחה מסחררת בעולם.

ספריית ה-VOD, תציג מבחר של למעלה ממאה סרטים קצרים ישראליים מכל הסוגים (אנימציה, עלילתי, דוקומנטרי, ניסיוני) ומכל הז’אנרים (דרמה, קומדיה, פשע, ילדים, פעולה, רומנטי ועוד…), באורך של בין דקה ל 15 דק’. לצד יוצרות ויוצרים כמו: גיא נתיב, ארז תדמור, שירה גפן, אתגר קרת, גור בנטוביץ’, רוני קידר, ותום שובל ישנם גם סרטים של יוצרים ויוצרות צעירים ומבטיחים שזוהי יצירתם הראשונה והבועטת.

באירוע ההשקה יתארחו יוצרי ויוצרות קולנוע וטלוויזיה ישראליים, בולטים ואהובים, כשכל אחד ואחת מהם יציג את סרטם הקצר מתוך הפלטפורמה, וידבר על העשייה הקולנועית שלו ועל עשייה בפורמט הקצר. בפתיחת האירוע, מנכ״ל האיגוד רועי אלבה יעלה להגיד מספר מילים.

הסרטים שיוקרנו במפגש: ״עובר ושב״ של גור בנטוביץ, ״שבתון״ של נועה גוסקוב, ״תסנים״ של עילית זקצר, ״גן עדן אבוד״ של מיכל ברזיס ועודד בן נון ו״נולדתי בירושלים ואני עדיין חי״ של יוסי עטיה.

האירוע יתקיים ביום חמישי 24/6, בשעה 20:00, קולנוע יפו – מרזוק ועזר 14.

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים-ות ייפתח הערב (ראשון, 20/6) ויכלול מעל 200 סרטים מהארץ ומהעולם, חמש תחרויות מרכזיות וכבל שנה, קולנוע חדשני ובועט.

לפרטים נוספים