31 במרץ 2019

תמיכת האיגוד בספר “מבוא לאהבה – הסרטים של משה מזרחי”

הספר, שיצא לאור בתמיכת איגוד הבמאיות והבמאים, מגולל את סיפור חייו ויצירתו של במאי הקולנוע משה מזרחי. האירוע יתקיים ביום שישי ה-12/4 במרכז ענבל. הכניסה חופשית, בהרשמה מראש

המרכז האתני ענבל, בשיתוף איגוד הבמאיות והבמאים, נרגשים להזמינכן-ם להשקת הספר: מבוא לאהבה – הסרטים של משה מזרחי. הספר, שחיבר מרט פרחומובסקי, יצא לאור בתמיכת איגוד הבמאיות והבמאים במסגרת המכרז לתמיכה בפרסומים על קולנוע וטלוויזיה ישראליים. עלילתו מגוללת את סיפור חייו ויצירתו של במאי הקולנוע משה מזרחי, באמצעות חיבור ייחודי בין שיחות אישיות עם היוצר לניתוחי עומק של סרטיו. סיפורו של מזרחי נע בין מצרים, שם נולד; ישראל, שבה גדל והפך לקולנוען מוערך בכל העולם; וצרפת – שבה מצא במשך שנים רבות את ביתו היצירתי ועבורה זכה בפרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר עם “כל החיים לפניו”.

האירוע החגיגי, בהשתתפות קולגות וחברים-ות של מזרחי, יתקיים ב-12/4 במרכז ענבל (יחיאלי 6) בתל אביב. אורחים: מרט פרחומובסקי, מיכל בת-אדם, עליזה ציגלר, שמי זרחין, מרלין וניג  ואורין מוריס. מנחת האירוע: היוצרת אפרת כורם.

על מחבר “מבוא לאהבה – הסרטים של משה מזרחי”: מרט פרחומובסקי, יוצר ויזם קולנוע ותיאטרון, מתמחה בפרויקטים של שימור זיכרון תרבותי. כתב על קולנוע ותיאטרון בטיים אאוט, עכבר העיר, וואלה, הארץ ועוד. כמו כן, ביים שורה של הצגות פרינג’, ביניהן, גרסאות עטורות שבחים ל”הנסיכה האמריקאית” של נסים אלוני ו”מלכת אמבטיה” של חנוך לוין. הספר יצא לאור בהוצאת ״ליריקה״- ספרים בעריכת עליזה ציגלר.

 הכניסה חופשית, בהרשמה מראש בקישור מצ”ב.