24 בפברואר 2019

הצטרפו לתכנית “ניצוצות”

התכנית מעודדת בני נוער לחפש ולמצוא את “הניצוץ” שבוער בהם-ן, באמצעות מפגשים עם מתנדבים-ות בעלי תשוקה אמיתית לעיסוק או מקצוע מסוים

חשבו על העשייה הקולנועית והטלוויזיונית שמעוררת בכם-ן תשוקה ואהבה, על כמות הזמן והאנרגיה שאתם מקדישים-ות ביצירה שלמענה אתם-ן קמים-ות בבוקר. עכשיו חשבו על הדור הצעיר, כמה חשוב שתעבירו את את הניצוץ שיש לכם בעיניים כשאתם יוצרים – הלאה. איגוד הבמאיות והבמאים, בשיתוף תכנית ״ניצוצות – רואים רחוק”, מזמין את חברי-ות האיגוד להצטרף לתכנית, במסגרתה ייפגשו עם בני נוער (4 מפגשים) ויעוררו סקרנות והתלהבות שיעזרו לבני הנוער לממש את מה שבוער בהם.

תוכנית ״ניצוצות״ פועלת כבר ב-20 בתי ספר ברחבי הארץ, זו השנה הרביעית, ומעודדת בני נוער לחפש ולמצוא את “הניצוץ” שלהם. “הניצוץ” יכול להיות תחביב, עיסוק או מקצוע מסוים.

שיתוף הפעולה בין איגוד הבמאיות והבמאים לתכנית “ניצוצות” מתכתב עם תפיסת העולם של האיגוד, הרואה בעולם הקולנוע והטלוויזיה לא רק מקום בו גדלים ״כוכבים״, אלא מקום להשראה חברתית. האיגוד שואף לעודד את החברים-ות לתרום לחברה באמצעות שיתוף הידע, הניסיון והתשוקה ליצירה האודיו-ויזואלית, וכחלק מהתכנית, ידאג לקיום מפגשים עם נציגי-ות התכנית, הרשמה וליווי.

להרשמה, שאלות ובירורים