26 באוגוסט 2021

קול קורא: הצעות לפיתוח והפקת סרטים – מיזם קולנוע שומרון | מועד קיץ 2021

עד 14/10 | מיזם קולנוע שומרון מזמין יוצרים-ות, מפיקים-ות וחברות הפקה להגיש הצעות לפיתוח והפקת סרטים עלילתיים, תיעודיים וסרטי אנימציה באורך מלא

עמדת איגוד הבמאיות והבמאים באשר לקרן הקולנוע שומרון הייתה ועודנה כי הקמתה ומיסודה של קרן זו הינה אקט פוליטי מובהק, אשר מבקש לקדם עמדה פוליטית באמצעות הקמת קרן אזורית אזרחית לקולנוע במימון ממשלתי. אנו מזמינים אתכם-ן לקרוא את נייר העמדה המלא של האיגוד ולאחר מכן תכריעו על פי מצפונכם-ן, השקפותיכם-ן ועמדותיכם-ן באשר לשותפותכם-ן עם הקרן האמורה, וזאת מתוך שאיפה ותקווה כי אתם-ן מודעים-ות למשמעויות החלטתם-ן.

מיזם קולנוע שומרון, מיסודם של מרכז קהילתי שומרון והמועצה האזורית שומרון, מזמין יוצרים-ות להגיש הצעות במסלולים הפקה, השלמת הפקה ופיתוח, לסרטים עלילתיים, תיעודיים וסרטי אנימציה. במועד זה תינתן העדפה לפיתוח סרטים המיועדים לילדים ולנוער.

שימו לב: זכאים-ות להגיש יוצרים-ות העונים/ות על אמות המידה הכלולות במבחנים לחלוקת כספי התמיכות של משרד התרבות והספורט למוסדות ציבור בתחום הקולנוע, ובכללים להפקה אזורית (המפורטים כאן).
מיזם קולנוע שומרון הוא יוזמה חדשה במסגרת עדכון מבחני התמיכה לשנת 2019 של משרד התרבות, אשר הכיר בתחום תמיכה חדש – תמיכה במוסדות אשר מסייעים בהפקה של סרטים המתקיימים בעיקרם באזורי הפריפריה הגיאוגרפית או אשר יוצריהם/ן הם תושבי האזור.

מועד אחרון להגשה: 14/10/2021

לפרטים נוספים ולהגשה

לפרטים נוספים על מיזם קולנוע שומרון

כתובת דוא״ל לשאלות: info@shomron-cinema.org.il