20 בדצמבר 2021

קולות קוראים מקופרו 2022: מסלול הפיצ’ינג ו”ערוץ לשניים”

עד 29/1 | קופרו: הקרן לשיווק סרטי תעודה ואנימציה מזמינה יוצרים-ות להגיש פרויקטים תיעודיים בינלאומיים למסלול הפיצ’ינג ולמסלול “ערוץ לשניים (“Close Encounters”) , שיתקיימו בשוק קופרו בסוף מאי 2022

מסלול הפיצ’ינג

מסלול הפיצ’ינג הינו הצגה פומבית של פרויקטים תיעודיים ישראליים, בפני פאנל של נציגי רשתות טלוויזיה מחו”ל, מנהלי קרנות קולנוע בינלאומיות ומשקיעים פוטנציאלים. במהלך 23 השנים האחרונות, יצר לעצמו המסלול מוניטין של אירוע חשוב ורב הישגים על מפת העשייה התיעודית הבינלאומית, ומדי שנה הוא מושך אליו משקיעים רבים מרחבי העולם.

המסלול מיועד לפרויקטים תיעודיים ישראליים בשלבי פיתוח או הפקה שונים, המתאימים להשקעה ולקופרודוקציות בינלאומיות. פרויקט שיתקבל למסלול זה יהיה מחוייב במפיק מקצועי שהפיק לפחות 2 סרטים בעבר, לא כולל סרטים במסגרת הלימודים או פרויקט גמר.

מועד אחרון להגשה: 29 לינואר 2022

לפרטים נוספים על מסלול הפיצ’ינג, ולהגשה >

מסלול ערוץ לשנים

פגישות אישיות בין יוצרי-ות פרויקטים תיעודיים ישראליים לנציגי-ות רשתות טלוויזיה מחו”ל, מפיקים-ות זרים, מנהלי-ות קרנות קולנוע בינלאומיות ומשקיעים-ות פוטנציאלים. מסלול זה נועד לפרויקטים בעלי עניין בינלאומי, שאינם מוכנים עדיין להצגה פומבית, או כאלה שנמצאים בשלבי פיתוח ראשונים.

המסלול מיועד לפרויקטים תיעודיים ישראליים בשלבי פיתוח או הפקה שונים, המתאימים להשקעה ולקופרודוקציות בינלאומיות. פרויקט שיתקבל למסלול זה יהיה מחויב במפיק-ה מקצועי שהפיק-ה לפחות 2 סרטים בעבר, לא כולל סרטים במסגרת הלימודים או פרויקט גמר. יוצריו של פרויקט שיתקבל יעברו מפגש סימולציה המדמה את מעמד הפגישה האישית בליווי יוצרי קולנוע מנוסים מהארץ.

מועד אחרון להגשה: 29 לינואר 2022

לפרטים נוספים על מסלול ערוץ לשניים, ולהגשה

*שימו לב – ההגשה עבור שני המסלולים הינה בשפה האנגלית.