15 במרץ 2024

חמישי 22/2/24 18:30 | מוזמנים.ות: ׳ממשיכות ליצור יחד׳ / יצירה בצל המצב – פאנל יצירה דוקומנטרית | עמותת אחות גדולה

חמישי 28.3 18:30-21:00 | מוזמנים.ות: ׳ממשיכות ליצור יחד׳ / יצירה בצל המצב -פאנל יצירה דוקומנטרית -בספריית בית אריאלה בתל אביב | עמותת אחות גדולה

משתתפות – ענת גורן, עדי ארבל, אבישג שאר ישוב, הילה מדליה וגילי גאון.

מנחה – לימור פנחסוב

״אחיות יוצרות יקרות,

התרגשנו מאוד לראות אתכן בפאנל בחודש שעבר. תודה ענקית שהגעתן ומילאתן אולם שלם בחדוות יצירה, בשיח ובתמיכה הדדית. במיוחד תודה לפאנליסטיות: לעלמה זק, מאיה פישר, לי גילת, איילת מנחמי וזיו נאוה, על שחלקו אתנו מחוכמתן. היה ערב מרתק ומרגש, שמח ועצוב, הכל ביחד ובבת אחת. תודה לכן על נדיבותכן.

אנחנו כותבות לכן עכשיו כדי להזמין אתכן לפאנל השני בסדרה: פאנל יצירה דוקומנטארית בצל המצב.

גם הפעם יגיעו לפאנל מגוון של יוצרות, מפיקות, ומנהלות גופי תעשייה, נשים שיוצרות כרגע גם על המלחמה אבל גם על עוד נושאים אחרים, ויחד אתן ננסה להבין: איך ניתן להמשיך ליצור בתקופה הזו? מהם הקשיים והאתגרים האישיים, חברתיים, מקצועיים והפקתיים, ואיך נמצא את הכלים להתגבר עליהם?

לאחר הפאנל אנחנו נקיים חצי שעה של מינגלינג, כדי שתהיה לכן הזדמנות לשאול את הפאנליסטיות שאלות אישיות, ועל מנת שתוכלו להפגש ולדבר גם ביניכן, לקבל עידוד ואולי אפילו לייצר שיתופי פעולה. ״

פאנל יצירה דוקומנטרית – חמישי 28.3 18:30-21:00 באולם האירועים של ספרית בית אריאלה

רכישת הכרטיסים היא דרך הלינק המצורף

כרגיל אנחנו שולחות לכן את ההזמנה כמה ימים לפני שהיא יוצאת לתפוצה רחבה, כדי לוודא שיהיה לכן מקום, אז תמהרו להזמין כרטיס. כמו תמיד, תשלום הכניסה נועד לצורך כיסוי עלויות הפקת האירוע.

בדומה לאירועים הקודמים, גם הפעם תוכן הפאנל יבנה לפי השאלות שלכן! אז אנא שלחו כל שאלה שתרצו לקבל עליה מענה למייל – womeninfilmisrael@gmail.com. שימו לב – איסוף השאלות ייסגר ביום ראשון 24.3 בערב, כדי לאפשר למנחה ולמשתתפות להתכונן בהתאם.

מזכירות גם שפתחנו קבוצת וואטסאפ שקטה לעדכונים על אירועים ופעילויות שלנו – מוזמנות מאוד להצטרף ולצרף חברות יוצרות נוספות.

מחכות ומצפות לראות אתכן באירוע!

צוות עמותת אחות גדולה

———————–

עמותת אחות גדולה: יוצרות קולנוע וטלוויזיה הוקמה במטרה לחבר בין נשים מכל קצוות תעשיית הקולנוע והטלוויזיה ולייצר קהילה סולידרית שתפעל יחד מתוך קידוש ערכי אחווה, נתינה ותמיכה הדדית, לצורך קידום שיוויון הזדמנויות מגדריות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה.

‘אחות גדולה’ – womeninfilmisrael@gmail.com
אנחנו כאן בשבילכן!
להצטרפות לרשימת התפוצה / שאלות / הצעות לשיתופי פעולה – כתבו לנו