18 בדצמבר 2018

חממת הכתיבה של Series Mania

חממת הכתיבה של פסטיבל סדרות הטלוויזיה הבינ”ל כוללת הרצאות, כיתות אמן, מפגשי אחד-ת על אחד-ת עם בכירי-ות תעשיית הטלוויזיה האירופית, וכן, פיצ’ינג במסגרתו יוצגו הפרויקטים המשתתפים. * ההרשמה לחממה נסגרה* ההרשמה לאקרדיטציה פתוחה!

נפתחה ההרשמה לחממת הכתיבה של Series Mania – פסטיבל סדרות הטלוויזיה הבינ”ל המתקיים בצרפת. החממה, שתתקיים בין ה-20-27 במרץ במסגרת הפסטיבל, מיועדת ליוצרים-ות בראשית דרכם. בתכנית: הרצאות, כיתות אמן ומפגשי אחד-ת על אחד-ת עם בכירי-ות תעשיית הטלוויזיה האירופית. ביומיים האחרונים של החממה, תערך הצגה של הפרויקטים המשתתפים לקהל מקצוענים מתעשיית הטלוויזיה במסגרת פיצ’ינג שולחנות עגולים.

לחממה יתקבלו 20 יוצרי-ות סדרות דרמה וההשתתפות בה אינה כרוכה בתשלום וכוללת לינה. המשתתפים יכסו הוצאות טיסה ומזון בלבד. תנאי סף: יוצרי-ות סדרה ששודרה ברשת טלוויזיה\און ליין, אנגלית שוטפת, הצעה מספיק מגובשת עבור פיצ’ינג, הצעה לסדרת דרמה בלבד (אנימציה או דוקומנטרי לא יתקבלו). על הפרויקט שמוצע להיות נטול מפיק או גוף משדר.

החממה תתקיים באנגלית. תנאי סף אלו אינם חלים על בוגרי אחד מבת”יס הבאים השותפים לתכנית החממה:
(La Fémis (Paris – France
(Le Conservatoire Européen d’Ecritures Audiovisuelles, formation de deux ans (Paris – France
(Serial Eyes (DFFB, Berlin – Germany
(London Film School (London – United Kingdom
(Sam Spiegel Film School (Jerusalem – Israel
(Midpoint (Prague – Czech Republic
(Scuola Holden (Torino – Italy
(INSAS (Brussels – Belgium

תאריך אחרון להגשת מועמדויות – 9/1/19.*ההרשמה נסגרה*

לפרטים נוספים והרשמה

בנוסף, הפסטיבל מעניק הטבה מיוחדת לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים: אקרדיטציה (כניסה חופשית) ל”ימי התעשייה” (היומיים האחרונים) בפסטיבל, בעלות 50 יורו. למימוש ההטבה, יש להזין את הקוד (כניסה לחברי-ות האיגוד בלבד, באמצעות שם משתמש וססמה) במהלך התשלום.

לקבלת אקרדיטציה