28 באפריל 2019

You keep using that word

איגוד מקצועות הפוסט מציג, לראשונה בעברית, צלילה אל השפה הבינ”ל המשותפת של תעשיות הטלוויזיה והקולנוע בעולם: מתי 4 קיי הוא DCI ומתי UHD? מה הופך סתם חדר לחדר גריידינג תקני? איך מייצרים IMF? האם HDR משפיע על התסריט? התשובות לשאלות אלו ועוד רבות אחרות, מצויות כולן במסמכי SMPTE – הגוף הבינ”ל שאמון על הגדרת הפרמטרים והתקנים של הקולנוע והטלויזיה

השיפורים הטכנולוגיים האדירים באמצעי ייצור והפצת טלוויזיה וקולנוע בעשור האחרון הובילו להזדמנויות קריאטיביות ועסקיות חדשות ומרגשות ובאותו הזמן לאי-בהירות רבה בקרב מי שלא מצויים בשלל המונחים והתקנים העומדים בבסיס המהפכות שאנו חווים. בתעשיה שהופכת גלובאלית יותר מיום ליום, מי שלא דובר את השפה יישאר מאחור או יגלה מאוחר מדי שהוא צריך להוציא המון כסף בפוסט (בהנחה שאפשר לתקן, ולא תמיד אפשר) כדי לעמוד בתקן הבינלאומי.

יום שלישי, 30.4.19, 19:00, WORKSHOP משה מאור 3 תל אביב.

מרצה: אלון ברק, קולוריסט ומומחה וורקפלואו, בעל נסיון של מעל 12 שנים בכל מערכות הצבע הקיימות בשוק וקורא תקנים בינ״ל גם בזמנו החופשי.

המפגש מיועד לבמאים, מפיקים, יוצרים מסוגים שונים במדיות אודיו ויזואלית וכל מי שעוסק בפוסט-פרודקשן, אנימציה והדמיה, בירה וכיבוד קל – כמובן.

הכניסה חופשית לאיגוד מקצועות הפוסט / 65 שקלים לחברי איגודי היוצרים, סטודנטים, חיילים ופנסיונרים / 85 שקלים לקהל הרחב

להרשמה >>