9 באוקטובר 2018

תסריטאות בברלין

סדנת התסריטאות של OnCourse תתקיים במהלך חודש דצמבר הקרוב בברלין, בהנחיית היוצרות דנה אידיסיס ומיכל אבירם. חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים זכאים להנחה בהרשמה. ההטבה מסובסדת בחלקה על ידי האיגוד

ההרשמה לסדנת התסריטאות של OnCourse בעיצומה. הסדנה, שתתקיים בברלין בהנחיית דנה אידיסיס (תסריטאית “על הספקטרום”) ומיכל אבירם (תסריטאית “פאודה”), תכלול 5 מפגשים מרוכזים במהלכם המשתתפים-ות יוכלו לעבוד על הפרויקט שלהם-ן ולהשקיע בו זמן, מחשבה ובעיקר כתיבה. יתרון נוסף: יציאה מהשגרה.

הסדנה מיועדת לתסריטאים-ות מתחילים או למי שיש לו-ה רעיון לסדרה או סרט ורוצה לקבל כלים וטיפים מעולם התסריטאות, להתנסות בתרגילי כתיבה, לצבור בטחון, ולקבל השראה ורעיונות בסביבה יוצרת. כל יום בסדנה יורכב מחלק תיאורטי, הכולל קריאה של תסריטים, צפייה בקטעים נבחרים מסדרות וניתוחם, וחלק מעשי – בו כל משתתפ-ת מתמקד-ת בפיתוח וכתיבת הפרויקט האישי שלו-ה.

הקורס יחל ב-13/12/18. אין צורך בדרישות קדם להרשמה. המשתתפים-ות יתבקשו לקרוא תסריט שישלח אליהם-ן לפני תחילת הסדנה.

על מנת להקל על חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים המעוניינים להירשם לסדנה הייחודית, האיגוד מסבסד חלק מההנחה המיוחדת שמוענקת לחברים-ות. עלותו של הקורס עבורכם-ן היא 2775 שקלים (במקום 3700 שקלים). ישנה אפשרות חלוקה לתשלומים. המחיר כולל את עלות הקורס בלבד ללא טיסה או לינה. ניתן לברר דרך ONCOURSE דיל לטיסה ומלון, דרך סוכנות נסיעות.

לפרטים נוספים והרשמה