13 בספטמבר 2018

סדנה חדשה ב”קפסולה”: תסריטיונינג

הסדנה הייחודית תעניק למשתתפים-ות כלים שיסייעו להם-ן לזקק את חבילת ההגשה לקרנות וגופי שידור, וכן, לחזק את יכולות הצגת הפרויקט באופן אפקטיבי מול משקיעים-ות פוטנציאליים. הנחה לחברי-ות איגוד הבמאים בהרשמה

“קפסולה” – מרכז חדש לסדנאות קולנוע, טלוויזיה וניו מדיה משיק סדנה חדשה וייחודית: תסריטיונינג. במסגרת הסדנה, שמיועדת ל-20 איש-ה לכל היותר, יוענקו למשתתפים-ות הכלים שיסייעו להם-ן לזקק את חבילת ההגשה לקרנות וגופי שידור, וכן, לחזק את יכולות הצגת הפרויקט באופן אפקטיבי מול משקיעים-ות פוטנציאליים. כמו כל הסדנאות ב”קפסולה”, הסדנה מיועדת לבעלי-ות רקע מקצועי בתחומי הכתיבה, הבימוי וההפקה, ו/או בוגרי-ות בתי הספר לקולנוע וטלוויזיה.

בין הנושאים שיילמדו בסדנה, שכוללת חמישה מפגשים אינטנסיביים בהנחיית מרצים-ות מתחלפים: על מה כדאי לשים דגש בכתיבת הסינופסיס? מה הפורמט הנכון לכתיבת הטריטמנט ולמה בכלל צריך אותו? איך נמנעים מדיאלוג טרחני? איך יודעים שהתסריט בשל להגשה? איך משיגים את תשומת הלב של משקיע פוטנציאלי ומביאים אותו עד לקצה המושב? ועוד.

הסדנה תיפתח ב-14/10 ותתקיים אחת לשבוע ב-MEET IN PLACE (שדרות רוטשילד 8) בתל אביב, בין השעות 19:00-21:30.

מנחי-ות הסדנה: ערן ב.י (“גיבור בעננים”, “אם וכאשר”, “גיבורים קטנים”); מיכל אבירם (“פאודה”, “להיות איתה”, “מתים לרגע”); מאיה הפנר (“בטיפול”, “השיר שלנו”, “תיבת נח”), אורי ויסברוד (“עקרון ההחלפה”, “זגורי אימפריה”, “האלופה”) ואיתן ענר (“לב שקט מאוד”, “טקסי דרייבר”, “שירות חדרים”).

חברי-ות האיגוד זכאים-ות להנחה בגובה 20% בהרשמה לסדנה: 1320 שקלים (במקום 1650 שקלים). אפשרות חלוקה לתשלומים.

לפרטים נוספים והרשמה