28 במאי 2019

קורסי קיץ בסרטוני רשת לילדים ונוער

עולם סרטוני הרשת מאפשר לכל ילד-ה או נער-ה ליצור תוכן מעניין וחדשני – בין אם בוולוגים (בלוגי- וידאו), סדרות רשת עלילתיות, סרטוני אתגרים, אנבוקסינג או סרטוני הדרכה (טוטוריאלז, וליצור קהל מנויים שמחכה לכל סרטון חדש שיצא. במסגרת הקורסים יילמדו כלים קולנועיים לכתיבה, צילום, בימוי ועריכת סרטוני רשת

כל אחד מארבעת הקורסים המוצעים יימשך שבועיים, בין השעות 9:00-14:00 בימים א-ה’, בחדרי ואולמות הסינמטק.
טווח הגילאים המומלץ: בוגרי כיתה ב’ עד בוגרי כיתה ו’. אין צורך ברכישת ציוד מקצועי ואין צורך בניסיון מעשי קודם.

מחזור ראשון 1.7-11.7 – קורס וולוגים : אומנות הוולוג מהשלב הראשון. איך מחליטים על נושא ולומדים לכתוב רעיון – בין אם סיפור אישי מרגש או מצחיק, תיעוד טיול מסביב לעולם, מתיחה על חברים, או סתם תיעוד יומיומי של הליכה עם הכלב בפארק.

מחזור שני 14-25.7- קורס סרטוני הדרכה“טוטוריאלס”: לכל אחד-ת יש ידע שניתן ללמד אחרים-ות, וזה הקורס לגלות בו את הידע הזה ולחשוף אותו לעולם. בין האפשרויות – סרטוני לימוד נגינה, איור, סרטוני ביקורת – על משחק מחשב, צעצוע או בגד, סרטוני DIY (עשה זאת בעצמך) בנושא יצירה, גיימינג ועוד.

מחזור שלישי 4-15.8 – קורס סרטוני רשת עלילתיים: כתיבת תסריטים קומיים, מותחים או דרמטיים, נלמד את ההבדלים בין סדרה בטלווזיה לסדרת רשת.

מחזור רביעי 18-29.8- קורס קליפי יוטיוב: יצירת קליפים לשירים קיימים: בחירת אווירה וסגנון לקליפ בהתאם לשיר, בניית סיפור ויזואלי, זוויות צילום, עריכה קצבית, ליפסינק, תיקוני צבע ואפקטים.

בכל הקורסים, יילמדו יסודות הצילום, העריכה, דיבור מול המצלמה באופן ברור ומעניין, מוזיקה ואפקטים שהופכים כל סרטון רגיל למשהו מיוחד. בסיום כל קורס, יצאו המשתתפים-ות עם סרטון קצר או סדרת סרטונים קצרצרים שניתן להעלות לרשת.

מחיר מלא: 2200 ש”ח, מחיר לילד שני, או לקורס נוסף: 1350. מחיר מיוחד לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים: 1500 ש”ח באזכור הקוד בהרשמה טלפונית.