12 בספטמבר 2018

פסטיבל חיפה ה-34

במסגרת פסטיבל הסרטים הבינלאומי, שייפתח ב-22 בספטמבר עם סרטו של אבי נשר: “סיפור אחר”, יוקרנו עשרות סרטים ישראליים חדשים ויתקיימו אירועי תרבות מגוונים. הנחה לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים ברכישת כרטיסים

פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה ייפתח ב-22 בספטמבר ויתקיים במהלך עשרה ימים. בתכנית: עשרות סרטים ישראליים, חלקם ייחשפו במסגרות התחרותיות, לצד אירועי תרבות מגוונים. ברכות לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים שסרטיהם-ן משתתפים בפסטיבל: אבי נשר, שרון בר-זיו, ירון שני, עלמוורק דוידיאן, מרקו כרמל, לילך מרקמן, מרדכי ורדי, דלית קימור, טל מיכאל, דוד אופק, אסף ארנרייך, ישראלה שאער מעודד, בעז אולנדר, אלון סהר, אסף סבן ומושון סלמונה!

רשימת הסרטים העלילתיים שיישתתפו בתחרות הישראלית כוללת את “בוקר טוב ילד” של שרון בר זיו, “בלי דם” של יוסף אל-דרור, “טרילוגיה על אהבה” של ירון שני, “עכו חלומות” של דניאל וקסמן, “עץ תאנה” של עלמוורק דוידיאן, “פרא אציל” של מרקו כרמל, “תל אביב על האש” של סאמח זועבי. סרט ישראלי חדש נוסף יוקרן השנה מחוץ לתחרות: “קריאה לחלומות” של רן סלוין.

ברשימת הסרטים התיעודיים שיישתתפו בתחרות, אפשר למצוא את “אבן נייר ומספריים” של לילך מרקמן, “אור חוזר” של מרדכי ורדי, “ארמי אוף לאברז בארץ הקודש” של אסף גלאי, “חוקרת” של ענת יוטה צוריה ושירה קלרה וינטר, “מוייסרים” של דלית קימור, “המראה של השמש” של נטע אריאל, סוחר הקרקעות של טל מיכאל ודוד אופק

במסגרת התחרות לסרטים קצרים וסרטי אנימציה ישתתפו השנה 48 סרטי סטודנטים-ות, סרטים עצמאיים קצרים וסרטי אנימציה. עוד בפסטיבל: מחווה למפיק צבי שפילמן – מראשוני המפיקים העצמאיים בתעשיית הקולנוע בישראל, במלאות חמש שנים לפטירתו, שלושים שנה לסרט “אחד משלנו” – הקרנה חגיגית – עותק דיגיטלי משוחזר של הסרט “אחד משלנו”, זוכה פרס האקדמיה, בבימויו של אורי ברבש. כמו כן, תערך מחווה לבמאית אנייס ורדה שתכלול הקרנת 11 סרטים משוחזרים שביימה.

הנחה לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים ברכישת כרטיסים לאירועי הפסטיבל: 23 שקלים, מוגבל לכרטיס בודד לסרט ועד עשרה כרטיסים לחבר-ה. בהצגת תעודת חבר-ת איגוד בתוקף, ברכישת כרטיסים בקופות ובטלפון.

לפרטים נוספים ותוכנייה מפורטת של אירועי פסטיבל חיפה 34
https://www.haifaff.co.il/