16 בדצמבר 2019

קול קורא: פרויקטים דוקומנטרים ניסיוניים ובינתחומיים לערב !NEXT | דוקאביב

עד 16/2 | קול קורא להגשת פרויקטים דוקומנטריים ניסיוניים ובינתחומיים המחדשים את המחשבה על הקולנוע התיעודי. האירוע יתקיים במסגרת פסטיבל דוקאביב, במהלך חודש מאי הקרוב.

בפסטיבל דוקאביב הקרוב (21-30.5.2020) יערך ערב !NEXT המוקדש להצגת פרויקטים תיעודיים חדשים המרחיבים את גבולות העשייה הדוקומנטרית. הערב מורכב מפרזנטציות קצרות של עבודות חדשות (כולל כאלו הנמצאות בשלבי עשייה מתקדמים) בטווח רחב של נושאים, טכנולוגיות, וסוגי מדיה, בין אם אנימציה \ וידיאו-ארט \ וידיאו-דאנס \ מיצב וידיאו \ עבודה פרפורמטיבית \ VR \ מאש-אפ \ עבודות רשת \ מציאות רבודה (AR) וכו’.

על הפרויקטים המוגשים להיות חדשים, בעלי זיקה כלפי הקולנוע התיעודי ולהציע פרספקטיבה חדשה על הז’אנר בין אם באמצעות שילוב דיסציפלינות, שימוש בשפה קולנועית יוצאת דופן, שימוש חדשני בטכנולוגיה ועוד. אוצרות התכנית: יעל מסר וטל יחס.

פרס NEXT! דוקאביב ליצירה הטובה ביותר יבחר על-ידי הצופים.

למעוניינים-ות, יש לכלול בהגשה את: שם היוצרים-ות ושם הפרויקט; באיזה מדיום הפרויקט; תיאור קצר שלו – פסקה; באיזו מסגרת נעשה – פרטית, אקדמית, אחר ולפרט; מצב פיתוח הפרויקט מבחינת ביצוע והאם כבר נחשף לציבור; לינק לטריילר או לקטע מהעבודה (עד חמש דק’) או מספר דימויים.

הדדליין להגשה: 16.2.2020

את ההגשות יש לשלוח ל- next@docaviv.co.il

אירוע !NEXT יערך ב- 26.5.2020

לפרטים נוספים