2 במאי 2018

קול קורא לאייקון 2018

הפסטיבל למדע בדיוני ופנטזיה מחפש הצעות להרצאות, משחקי תפקידים, סדנאות, פאנלים, שעשועונים, או כל רעיון אחר שעולה על דעתכם-ן בנושאים הקשורים ליצירה ספקולטיבית ומשחקי תפקידים. תאריך אחרון להגשות – 31/5

פסטיבל אייקון למדע בדיוני, פנטזיה ומשחקי תפקידים, שיתקיים כמדי שנה, במהלך חול המועד סוכות, מחפש הצעות להרצאות, משחקי תפקידים, סדנאות, פאנלים, שעשועונים, או כל רעיון אחר שעולה על דעתכם-ן בנושאים הקשורים ליצירה ספקולטיבית ומשחקי תפקידים.

השנה, אורחת הכבוד של הפסטיבל תהיה הסופרת עטורת הפרסים אן לקי, מחברת טרילוגיית “אימפריית הרדש” (“יושרה שניונית” ושני המשכיו) העוסקת בשאלות של מין ומגדר. לצד האירועים שיוקדשו ללקי, יצוין עשור ליקום הקולנועי של מארוול ברצועת תוכן מיוחדת, ויתקיימו סדרת אירועים שיתמקדו ב”גילטי פלז’ר”. הפסטיבל ישמח גם לקבל הרצאות ואירועים אחרים שיוקדשו לסופרת אורסולה ק’ לה-גווין, שהלכה השנה לעולמה.

השנה, בפעם הראשונה, נפתחה תיבת דואר חדשה (ideas@iconfestival.org.il), במטרה לסייע למגישים-ות לחדד רעיונות מפוזרים ולגבש אותם להצעה קונקרטית. ההתייעצות אינה מחייבת את הפסטיבל לקבל את האירוע שלכם, אבל תסייע לכם לגבש אותו טוב יותר מראש.

תאריך אחרון להגשות – 31/5/18.

לפרטים נוספים והגשת הצעות

לשאלות ובירורים, באמצעות דוא”ל: content@iconfestival.org.il.