30 בדצמבר 2018

סרטים ישראלים במרכז ענבל

המרכז יקרין סרטים בהקרנות טרום בכורה, המלוות במפגש בלתי אמצעי עם היצירה והיוצר-ת ויאפשר מרחב פתוח לשיח אודות העשייה ומשמעותה. בתכנית משתתפים גם חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים: אבנר פיינגלרנט, אלמוורק דוידיאן ומיכל אביעד. הנחה לחברי-ות האיגוד ברשמה

המרכז האתני הרב תחומי ענבל, ששם לו למטרה להקרין את מיטב סרטי הקולנוע הישראלי העלילתי והתיעודי ולארח את יוצרות ויוצרי הסרטים לאחר ההקרנה לשיחה פתוחה בהשתתפות הקהל, מביא לקדמת הבמה את הדמויות, הקולות והמראות הניבטים מבעד לסרטים הנוגעים באירועים מחוללים ובעצבים החשופים של החברה והתרבות בישראל.

המרכז יקרין סרטים בהקרנות טרום בכורה, המלוות במפגש בלתי אמצעי עם היצירה והיוצר-ת ויאפשר מרחב פתוח לשיח אודות העשייה ומשמעותה. בתכנית משתתפים גם חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים: אבנר פיינגלרנט, אלמוורק דוידיאן ומיכל אביעד. אוצרת ומנחת המפגשים: אפרת כורם.

טרום בכורה “במדבר – דיפטיך תיעודי”
ערב עם סרטיו של אבנר פיינגלרנט “חלומו של אבידן” ו- “חלומו של עומאר” המרכיבים את הפרויקט “במדבר – דיפטיך תיעודי”. זוכה פרס הצילום ופרס הבימוי מטעם תא הכתבים פיפרסקי בפסטיבל דוקאביב 2018. לאחר ההקרנה, תתקיים שיחה עם הבמאי אבנר פיינגלרנט.
יום שלישי 01/01/2019 19:00

טרום בכורה לסרט “כאן ועכשיו”
סרט הביכורים של רומן שומונוב, זוכה פרס אופיר למוזיקה המקורית הטובה ביותר. ארבעה חברים מהגרים מבריה”מ בגילאי ה-20, גרים באחת מהשכונות העניות בעיר. הם חברים בהרכב ראפ ועבורם הראפ הוא לא רק מוזיקה, הוא גם הזדמנות להביע את שעל ליבם, להשמיע את קולם ועל-ידי כך לנסות ולשנות את המציאות סביבם. לאחר ההקרנה תתקיים שיחה עם רומן שומנוב.
יום שני 28/01/2019 20:30

טרום בכורה לסרט “עכו חלומות”
הסרט המדובר של הבמאי המוערך דני וקסמן. הסרט עוקב ומתעד את העבודה על מחזה אוטוביוגרפי שנוי במחלוקת המתרחש בשנת 1947. לאחר ההקרנה תתקיים שיחה עם דני וקסמן.
יום שלישי 05/02/2019 20:30

טרום בכורה לסרט ״עץ תאנה״
“עץ תאנה”, סרטה המדובר של הבמאית אלמוורק דוידיאן ,הוא סרט ייחודי המספק הצצה חד פעמית לעולם ואירועים אשר טרם סופרו. ברגישות וכישרון רב עובר הסרט בין העולם הפנימי הקסום של נערה צעירה, לבין המציאות הקשה בה היא ומשפחתה חיים. הסרט זכה בפרס אופיר לצילום הטוב ביותר ובפרס AUDENTIA לסרט הטוב ביותר בפסטיבל טורונטו.
יום ראשון 24/02/2019 20:30

טרום בכורה לסרט ״אישה עובדת״
סרטה החדש של הבמאית המוערכת מיכל אביעד. החיים בעבודה של אורנה הופכים לבלתי נסבלים. הבוס שלה בחברת הנדל״ן, בני, מעריך ומקדם אותה, אך בה בעת מנסה לפתותה ומטריד אותה. בעוד המסעדה החדשה שפתח בעלה לא מתרוממת, אורנה הופכת למפרנסת העיקרית לשלושת ילדיהם. כאשר עולמה מתנפץ, היא נאלצת לאסוף את שבריה, ולהילחם בדרכה שלה על עבודתה, ועל ערכה העצמי.
יום שני 04/03/2019 20:30

טרום בכורה לסרט ״תל אביב על האש״
זוכה פרס הסרט הטוב ביותר בתחרות הקולנוע הישראלי העלילתי בפסטיבל הסרטים הבינ”ל חיפה 2018.
סלאם, צעיר בעל תושייה אבל לא אמין במיוחד הוא עוזר הפקה זוטר בצילומי אופרת סבון ברמאללה. שקר שסלאם מספר בדרך אגב לאסי, קצין בכיר בצה”ל, מוביל לקידומו הפתאומי לתפקיד תסריטאי מן השורה. יש לו רק בעיה אחת – הוא לא יודע לכתוב. כדי שלא יפטרו אותו, הוא כורת ברית חשאית עם אסי, שכותב את הסצנות בעבורו. בתמורה סלאם מספק לאסי חומוס פלסטיני משובח וגם מבטיח לסיים את הסדרה בחתונה במקום בפצצה.
יום שני 25/03/2019 20:30

מחיר מיוחד לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים ברכישת כרטיסים: 25 שקלים לכרטים.
למימוש ההטבה, יש לציין האת הקוד במהלך הרכישה, ולהציג כרטיס חבר-ת איגוד בתוקף בעת איסוף הכרטיסים.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים