29 ביולי 2018

הביתן הישראלי ב-AFM

גם השנה יפעל הביתן הישראלי בשוק הסרטים הבינלאומי בלוס אנג’לס, שייפתח בסוף חודש אוקטובר. מטרת הביתן: לשמש כבית לכל היוצרים והיוצרות הישראליים בתחום הקולנוע, בכל המדיות ובכל תחומי העיסוק. כל שירותי הביתן ניתנים ללא עלות, אך מותנים בתיאום מראש

גם השנה יפעל הביתן הישראלי בשוק הסרטים הבינלאומי בלוס אנג’לס, ה-AFM, המתקיים השנה בין התאריכים 31/10 – 7/11. הפעלת הביתן היא שיתוף פעולה בין קרן רבינוביץ’ – פרויקט קולנוע לבין הקרן לעידוד הסרט הישראלי מיסודה של התאחדות ענף הקולנוע בישראל.

מטרת הביתן הישראלי ב-AFM, לשמש כבית לכל היוצרים והיוצרות הישראליים בתחום הקולנוע, בכל המדיות ובכל תחומי העיסוק, כולל קרנות, מפיקים-ות, מפיצים-ות, וכיו”ב. יוצרים-ות שיהיו נוכחים בשוק, מוזמנים להשתמש במתקני הביתן לקיום פגישות אישיות ולהצגת חומר שיווקי.

כל פרסום (פליירים, DVD וכיו”ב), יתקבל בברכה, ללא עלות, אך לאחר תיאום מראש בלבד, ויכלל ב-SHOWREEL שייערך לטובת הפסטיבל. יש לתאם הכנסת חומרים דרך מנהלת ההפקות של קרן רבינוביץ’ לאמנויות.

זו השנה השנייה במסגרת הביתן הישראלי, שניתנת האפשרות ליצור קשר מראש. במידה ואינכם-ן מתכוונים להגיע לשוק, אך מעוניינים לקיים פגישה שנקבעה בנוגע לסרט שהפקתם-ן ו/או אשר בכוונתכם-ן להפיק ו/או להפיץ וברצונכם-ן כי אחד ממנהלי הביתן יקיימו את הפגישה בביתן הישראלי, שירות זה יינתן לפי תיאום מראש, עם הגורם שהצפוי להגיע לפגישה ועם מנהלי הביתן, על מנת להעביר נתונים בדבר הסרט ו/או הפקתו ו/או הפצתו וכיו”ב, ללא כל עלות.