12 בספטמבר 2018

קורסים חדשים בפריים ביי פריים

בית הספר המקוון לאנימציה משיק ארבעה קורסים חדשים: אנימציית דמויות בתלת מימד, ציור ורישום לאנימציה, אנימציה קלאסית למתקדמים, עיצוב דמויות למתקדמים. הנחה לחברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים בהרשמה

המסלול המיוחד לאנימציית דמויות בתלת מימד, מיועד למתחילים ומתקדמים, משלב שיעורים כאן בישראל עם שיעורי אונליין חיים בהנחיית אנימטורים בכירים מהתעשייה ההוליוודית. המסלול כולל בין השאר: סדנאות משחק מעשיות לאנימטורים, סדנאות דגימת תנועה, אנימציה למשחקי מחשב ועוד. בין המרצים: לירון טופז (דרימוורקס-הוליווד), תום דור, אלון הלמן ועוד.
הקורס לציור ורישום לאנימציה מועבר על ידי בן עוזרי – אנימטור באולפני Industrial Light and Magic בלונדון. בתכנית: בניית בסיס חזק בציור, פיתוח יכולות ציור עם נפח במרחב החל מצורות פשוטות, ועד לחפצים ולדמויות.
בקורס לאנימציה קלאסית למתקדמים ילמדו המשתתפים-ות את כל עקרונות האנימציה; כיצד לעשות אנימציה פריים ביי פריים, Head turnaround, מכניקה של הגוף, משקל באנימציה, משחק באנימציה, ליפסינק ועוד.
הקורס לעיצוב דמויות למתקדמים מועבר על ידי אמן הקונספט אבנר גלר – אמן Visual Development באולפני Dreamworks. בין הסרטים עליהם עבד ניתן למצוא את Mr. Peabody & Sherman ו- “The Penguins”. אבנר עבד באולפני Pixar ובסטודיו Avalanch של אולפני Disney, בין השאר גם על משחק המחשב של Toy Story 3. בתכנית: נקודות מפתח לעיצוב מוצלח – מה הופך דמות לזכירה ומשמעותית ומה זה אפיל? תפקידיו השונים של מעצב-ת הדמיות, חשיבות הרפראנס, מאגרים ומקורות לא צפויים, סגנון ושפה ויזואלית, אנטומיה מעוצבת, פוזות מופשטות , צורות, טקסטורה וצבע ועוד.

חברי-ות איגוד הבמאיות והבמאים זכאים להנחה בגובה 15% בהרשמה לקורסים מבית פריים ביי פריים.

לפרטים נוספים והרשמה