30 במאי 2019

זוכי-ות פסטיבל דוקאביב 2019

ברכות לזוכים-ות בפסטיבל דוקאביב 2019!
הסרט “לאה צמל, עורכת דין”, בבימוי חברת איגוד הבמאיות והבמאים רחל לאה ג’ונס ופיליפ בלאיש, זכה בפרס הראשון בתחרות הישראלית ו”פגות תוקף” של חברת הנהלת האיגוד הילה מדליה ושוש שלם זכה בפרסי הבימוי והעריכה!
ברכות לחברי-ות האיגוד: רחל לאה ג’ונס, הילה מדליה, דוקי דרור ואלון סהר, ולשאר הזוכים והזוכות בקטגוריות השונות!

לרשימת הזוכים והזוכות המלאה:

פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר
“לאה צמל, עורכת דין”. בימוי: רחל לאה ג’ונס ופיליפ בלאיש. הפקה: פיליפ בלאיש, רחל לאה ג’ונס, פול קדיאו, ז’ואל ברטוסה. חברת הפקה: הום מייד דוקס, קלוס-אפ פילמס, פילם אופשן.
תסריט: רחל לאה ג’ונס. עריכה: יעל ביטון. צילום: פיליפ בלאיש
ניהול אומנותי: טל קנטור (אנימציה), יואב בריל (ארכיונים)

פרס חבר השופטים בתחרות הישראלית
“היה היה ילד”. בימוי, הפקה, צילום ותחקיר: אורי לוי. חברת הפקה: סרטי אויו. תסריט: אורי לוי ואילה בנגד. עריכה: אילה בנגד

פרס ראש עיריית תל אביב-יפו לסרט ביכורים
“האחות של מוסוליני”. בימוי, צילום ותחקיר: ג’ונה סולימאן
הפקה: לורה סמארה חוא, ג’ונה סולימאן, ניקולאס יעקוב – מפיק שותף, אחלאם כנעאן – מפיק שותף. חברת הפקה: מג’דל הפקות. תסריט ועריכה: ג’ונה סולימאן, אלכס בכרי

פרס הבימוי
“פגות תוקף”. בימוי: הילה מדליה ושוש שלם

פרס הצילום
“האחות של מוסוליני”. צילום ובימוי: ג’ונה סולימאן

פרס העריכה
“פגות תוקף”. עריכה: ז’ואל אלקסיס

פרס התחקיר
“אין אריות בתל אביב”. תחקיר: כרמית ספיר וייץ, גליה דרור. בימוי: דוקי דרור

הזוכים בתחרות סרטי הסטודנטים ע”ש ולזכרה של רותי גוטסמן:
פרס ראשון – “שירה תמה”. בימוי: שיר חורי אבו. מכללת ספיר
פרס שני – “הצל של הצמות .”בימוי: רותם דימנד. ביה”ס סם שפיגל ליצירה קולנועית
פרס שלישי – “פרוזדור”. בימוי: נטע שקד. סם שפיגל, בית הספר ליצירה קולנועית
מלגת הצטיינות בתחום הצילום
אלינה מיטלמן על הסרט “עולם קטן”. בימוי וצילום: אלינה מיטלמן. המרכז האקדמי ויצו חיפה המחלקה לצילום
מלגת הצטיינות בתחום העריכה:
אלון סהר על הסרט “כסאות רפאים”. בימוי: מיה קלר. בית הספר לקולנוע ע”ש סטיב טיש, אוניברסיטת תל אביב

הזוכים בתחרות הבינלאומית

פרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר – “ארץ הדבש”. בימוי: תמרה קוטבסקה וליובומיר סטפנוב (מקדוניה)

ציון לשבח – “נוסעי חצות”. בימוי: חסאן פאזילי (ארצות הברית / קטאר / בריטניה / קנדה)

הזוכה בתחרות עומק שדה
פרס החזון האמנותי – “סילביה”. בימוי: מריה סילביה אסטבה (ארגנטינה)

ציון לשבח – “תהודה”. בימוי, הפקה, צילום ועריכה: איתי מרום

הזוכה בתחרות הסרטים הקצרים הבינ”ל
“ביצה”. בימוי: מרטינה סקרפלי. (צרפת/דנמרק)

הזוכה בתחרות NEXT!
פרס NEXT! – “אילת ממי”. בימוי: מיכאל ליאני